Advantix 600mg šķīdums 6ml suņiem 40-60kg, 4 gb. | internetaptieka.lv
Advantix 600mg šķīdums 6ml suņiem 40-60kg, 4 gb. | internetaptieka.lv
Advantix 600mg šķīdums 6ml suņiem 40-60kg, 4 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Advantix 600mg šķīdums 6ml suņiem 40-60kg, 4 gb.

Drīz būs

Advantix 600 mgl šķīdums pret blusām, ērcēm un odiem pilināšanai uz ādas suņiem no 40-60 kg.Iznīcina blusas (ārstēšana un profilakse), var tikt lietots kā blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanas stratēģijas daļa. Atvaira un iznīcina ērces; samazina CVBD (piem., boreliozes, riketsiozes, erlihiozes) pārnēsāšanu. Atvaira odus un smilšu mušas, samazinot CVBD (piem., leišmaniozes) ...

Vairāk par produktu

BEZRECEPŠU VETERINĀRĀS ZĀLES

Par produktu

Advantix 600 mgl šķīdums pret blusām, ērcēm un odiem pilināšanai uz ādas suņiem no 40-60 kg.Iznīcina blusas (ārstēšana un profilakse), var tikt lietots kā blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanas stratēģijas daļa. Atvaira un iznīcina ērces; samazina CVBD (piem., boreliozes, riketsiozes, erlihiozes) pārnēsāšanu. Atvaira odus un smilšu mušas, samazinot CVBD (piem., leišmaniozes) pārnēsāšanu. Atvaira staļļa mušas, palīglīdzeklis mušu kodumu dermatīta profilaksei. Utu invāzijas ārstēšanai. 

sastāvs

1 ml šķīduma ārīgai lietošanai satur: imidakloprīds 100 mg, permetrīns – 500 mg. 1 pipete (6,0 ml) satur: imidakloprīds 600 mg, permetrīns – 3000 mg.

lietošana
Pētījumu trūkuma dēļ šīs zāles nedrīkst lietot kucēniem līdz 7 nedēļu vecumam un suņiem, kuru ķermeņa svars ir mazāks par 1,5 kg. Atbilstoši suņa ķermeņa svaram jālieto attiecīgs Advantix pipetes izmērs (skat. devu noteikšanas shēmu). Nelietot gadījumos, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām. Nelietot kaķiem.
ražotājs

KVP Pharma+Veterin.Produk, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 31 reizes