Aflubin tabletes, 48 gab. | internetaptieka.lv
Aflubin tabletes, 48 gab. | internetaptieka.lv
Aflubin tabletes, 48 gab. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Aflubin tabletes, 48 gb.

9,09€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Aflubin tabletes, 48 gb. Aflubin ir homeopātiskas zāles, ko lieto gripas, gripai līdzīgu infekciju un saaukstēšanās profilaksei un ārstēšanai, kā arī locītavu sāpju un citu pavadošo reimatisko simptomu papildus terapijai. Aflubin tabletēs ir dažādu atsevišķu homeopātisku zāļu savienojums. Specifiskā Aflubin sastāvdaļu kombinācija papildina tās iedarbības rezultātus, paplašinot indikāciju amplitūdu un ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Aflubin tabletes, 48 gb. Aflubin ir homeopātiskas zāles, ko lieto gripas, gripai līdzīgu infekciju un saaukstēšanās profilaksei un ārstēšanai, kā arī locītavu sāpju un citu pavadošo reimatisko simptomu papildus terapijai. Aflubin tabletēs ir dažādu atsevišķu homeopātisku zāļu savienojums. Specifiskā Aflubin sastāvdaļu kombinācija papildina tās iedarbības rezultātus, paplašinot indikāciju amplitūdu un paaugstina terapijas drošību un vienkāršību. Homeopātiskā ārstēšana stiprina organisma aizsargspējas, tādējādi atvieglojot un ārstējot akūtus un hroniskus stāvokļus.

sastāvs

Aktīvās vielas: Gentiana lutea, Aconitum napellus D6 37,2 mg, Bryonia D6 37,2 mg, Ferrum phosphoricum D12 37,2 mg, Acidum sarcolacticum D12 37.

lietošana
Pieaugušie un pusaudži 1 tablete 3 reizes dienā.Bērni 1/2 tablete 3 reizes dienā. 
ražotājs

Richard Bittner AG, Austrija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 140 reizes