Protefix fiksācijas krēms zobu protēzēm, 40 ml | internetaptieka.lv
Protefix fiksācijas krēms zobu protēzēm, 40 ml | internetaptieka.lv
Protefix fiksācijas krēms zobu protēzēm, 40 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Protefix fiksācijas krēms zobu protēzēm, 40 ml

9,29€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Protefix īpaši stiprs krēms ar mitro fiksāciju un ilgstošu iedarbību zobu protēzēm. Fiksācijas krēmi ir paredzēti cilvēkiem ar ļoti stipru siekalu izdalīšanas funkciju. Šādus krēmus lieto uz samitrinātām protēzēm tāpat kā pulverus, pēc procedūras piecas minūtes neko neēd. Protefix fiksācijas krēms nodrošina stipru fiksāciju, būtiski neizmainot sakodiena augstumu. Protefix krēmu ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Protefix īpaši stiprs krēms ar mitro fiksāciju un ilgstošu iedarbību zobu protēzēm. Fiksācijas krēmi ir paredzēti cilvēkiem ar ļoti stipru siekalu izdalīšanas funkciju. Šādus krēmus lieto uz samitrinātām protēzēm tāpat kā pulverus, pēc procedūras piecas minūtes neko neēd. Protefix fiksācijas krēms nodrošina stipru fiksāciju, būtiski neizmainot sakodiena augstumu. Protefix krēmu var uzklāt arī uz mitras protēzes. Pateicoties krēma konsistencei, to ir ļoti viegli izspiest un lietot un tas nemaina ēdienu un dzērienu garšu.
sastāvs
Nātrija un kalcija sāļu maisījums ar metilvinilētera polimeriem un maleīnskābes anhidrīdu, karboksimetilcelulozes, patafīnu, vazelīnu, silīcija dioksīdu, mentolu, azorubīnu, metil-4-hidroksibenzoātu. Nesatur cinku. 
lietošana
Protēzi notīrīt un Protefix fiksācijas krēmu pa gabaliņiem uzklāt uz mitrās protēzes; tūbiņu saspiest apakšējā trešdaļā tuvu tās atverei. Protēzi ielikt mutē un dažas sekundes cieši piespiest. Pēc lietošanas tūbiņu, lūdzu, rūpīgi aizvert, tūbiņas atveri turēt tīru un sausu. Tūbiņu novietot vertikālā stāvoklī. Lūdzu, ievērojiet lietošanas instrukciju. 
ražotājs

Quesser Pfarma, Vācija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 39 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi