KLORANE SAUSAIS ŠAMPŪNS AR NĀTRU EKSTRAKTU, 150 ML | internetaptieka.lv
KLORANE SAUSAIS ŠAMPŪNS AR NĀTRU EKSTRAKTU, 150 ML | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

1 Atsauksmes

KLORANE Sausais šampūns ar nātru ekstraktu, 150 ml

Zīmols: Klorane

14,89€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Šampūns ar nātru ekstraktu ļoti maigi mazina matu pārmērīgu taukošanos. Mati kļūst tīri bez ūdens, lietot pēc vajadzības. Mati atgūst svaiguma sajūtu. Ērti un ātri lietojams, kad jāsteidzas vai guļošiem cilvēkiem, kad nav iespējams izmazgāt matus.Dermatoloģiski testēts.UZMANĪBU: HERMETIZĒTS PRODUKTS: VAR EKSPLODĒT, JA IR UZKARSIS. SARGĀJIET NO SAULES GAISMAS. NEPAKĻAUT TEMPERATŪRAS ...

Par produktu

Šampūns ar nātru ekstraktu ļoti maigi mazina matu pārmērīgu taukošanos. Mati kļūst tīri bez ūdens, lietot pēc vajadzības. Mati atgūst svaiguma sajūtu. Ērti un ātri lietojams, kad jāsteidzas vai guļošiem cilvēkiem, kad nav iespējams izmazgāt matus.Dermatoloģiski testēts.UZMANĪBU: HERMETIZĒTS PRODUKTS: VAR EKSPLODĒT, JA IR UZKARSIS. SARGĀJIET NO SAULES GAISMAS. NEPAKĻAUT TEMPERATŪRAS IEDARBĪBAI, KAS PĀRSNIEDZ 50 º C/122 º F. IZVAIRĪTIES NO SASKARSMES AR UGUNI. PRODUKTU NETURĒT KARSTUMA TUVUMĀ, KARSTĀM VIRSMĀM, DZIRKSTELĒM, ATKLĀTĀM LIESMĀM UN CITIEM AIZDEGŠANĀS AVOTIEM. NESMĒĶĒT PRODUKTA LIETOŠANAS LAIKĀ. UZGLABĀT BĒRNIEM NEPIEEJAMĀ VIETĀ. NEDURT, NEDEDZINĀT, NECENSTIES ATVĒRT ARĪ PĒC PRODUKTA IZLIETOŠANAS.
sastāvs
Butane, Propane, Isobutane, Oryza Sativa (Rise) Starch (Oryza Sativa Starch), SD Alcohol 39-C (Alcohol Denat.), Aluminium Starch Octenylsuccinate, Cetrimonium Chloride, Cyclodextrin, Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Parfum (Fragrance), Isopropyl Myristate, Polysorbate 20, Propylen Glycol, Silica, Urtica Dioica (Nettle) Extract (Urtica Doiica Extract), Water.
lietošana
Flakonu pirms lietošanas labi sakratīt. Pagriezt vāciņu uz labo pusi, lai atvērtu. Turēt vertikāli un iepūst matos no 10 cm attāluma. 2 min. paturēt, pēc tam izķemmēt matus. Uzreiz izskalot, ja iekļuvis acīs.
ražotājs

Pierre Fabre, Labaratories Dermatalogiques Avene, Francija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 56 reizes

5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Glorija

26.10.2023