Product
Thumb
Acis, Deguns, Ausis

Cetrix 10 mg, 10 tabletes

Eur 4,05 10 tabletes
daudzums
Cetrix aktīvā viela ir cetirizīna dihidrohlorīds. Cetrix pieder medikamentu grupai, ko sauc par prethistamīna līdzekļiem sistēmiskai līdzekļiem un to lieto alerģijas (paaugstinātu jutības) ārstēšanai. Pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma Certix ir indicēts: lai atvieglotu deguna un acu simptomus sezonāla un pastāvīga alerģiska rinīta gadījumā; lai ārstētu hroniskus nātrenes ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Cetrix aktīvā viela ir cetirizīna dihidrohlorīds. Cetrix pieder medikamentu grupai, ko sauc par prethistamīna līdzekļiem sistēmiskai līdzekļiem un to lieto alerģijas (paaugstinātu jutības) ārstēšanai. Pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma Certix ir indicēts: lai atvieglotu deguna un acu simptomus sezonāla un pastāvīga alerģiska rinīta gadījumā; lai ārstētu hroniskus nātrenes veida izsitumus (hroniska idiopātiska nātrene).
sastāvs
Aktīvās vielas: Cetirizini dihydrochloridum. 
lietošana
Tabletes jānorij, uzdzerot glāzi šķidruma. Pieaugušie un pusaudži no 12 gadu vecuma: 10 mg (1 tablete) vienu reizi dienā. 6 – 12 gadus veci bērni: 5 mg (pus tablete) divas reizes dienā. 
ražotājs

Vitabalans Oy, Somija

Skatīt reģistros