Product
Thumb
Āda, Mati, Nagi

Acyclovir 5% krēms (herpes ārstēšanai), 5 g

Eur 5,43 5 g
daudzums

Acyclovir Stada ir zāles vīrusinfekciju ārstēšanai (pretvīrusu zāles). Acyclovir Stada lieto, lai atvieglotu sāpes un niezi recidivējošas herpes infekcijas gadījumos, kas izraisa pūslīšu veidošanos uz un ap lūpām (recidivējošs herpes labialis). Ja pēc 10 dienām Jūs nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Acyclovir Stada ir zāles vīrusinfekciju ārstēšanai (pretvīrusu zāles). Acyclovir Stada lieto, lai atvieglotu sāpes un niezi recidivējošas herpes infekcijas gadījumos, kas izraisa pūslīšu veidošanos uz un ap lūpām (recidivējošs herpes labialis). Ja pēc 10 dienām Jūs nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu.

sastāvs
Aktīvās vielas: Aciclovirum 

 


lietošana
Krēmu plānā kārtiņā uzziež inficētajiem ādas rajoniem 5 reizes dienā ik pa 4 stundām. Lietošanas laikā Jums jāievēro, ka ar to jānosedz ne tikai jau redzamās herpes infekcijas izpausmes (pūslīši, pietūkums, apsārtums), bet arī āda ap infekcijas vietu. Gadījumā, ja Jūs krēmu uzziežat ar rokām, tās ir rūpīgi jānomazgā pirms un pēc krēma lietošanas, lai izvairītos no papildus infekcijām (piemēram, bakteriālām) skartajos ādas rajonos un/vai vīrusu pārnešanas uz gļotādām un ādas apvidiem, kas vēl nav inficēti. Lai sasniegtu pēc iespējas labākus ārstēšanās panākumus, Acyclovir Stada ir jāuzsāk lietot jau parādoties pirmajiem herpes infekcijas simptomiem (tirpšanai, niezei, spīlējošai sajūtai, apsārtumam). Pretvīrusu terapija ar Acyclovir Stada vairs nav lietderīga, kad izsitumi ir pārklājušies ar kreveli vai tie ir sadzijuši. Terapijas ilgums parasti ir 5 dienas. Atsevišķos gadījumos terapija ir jāturpina, līdz pūslīšiem izveidojusies krevelīte vai tie pilnīgi ir sadzijuši. Jebkurā gadījumā terapijas ilgums nedrīkst būt ilgāks par 10 dienām. Ja Jums liekas, ka Acyclovir Stada iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu.

 

ražotājs

STADA Arzneimittel AG, Vācija

Skatīt reģistros