Lamisil krēms 1%, 15 g
Lamisil krēms 1%, 15 g
Lamisil krēms 1%, 15 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Lamisil krēms 1%, 15 g

10,58€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Lamisil krēms 1%, 15 g.  Lamisil krēms ir pretsēnīšu līdzeklis un tas strādā iznīcinot sēnītes, kas izraisa ādas problēmas. Lamisil krēms ir pieejams bez receptes, lai Jūs varētu ārstēt sekojošās ādas slimības bez ārsta palīdzības (neskatoties uz to, Jums jālieto to uzmanīgi, lai sasniegtu labākus rezultātus): atlēta pēda* (tinea pedis) ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Piegāde
Smartpost Itella tīkls
Smartpost Itella tīkls - 28. septembris. Bezmaksas
Ekspress ar ZITICITY kurjeru Rīgā
Ekspress ar ZITICITY kurjeru Rīgā - 27. septembris. 1,99€
Saņemt Aptiekā
Saņemt Aptiekā - Bezmaksas
Latvijas Pasta pakomāts
Latvijas Pasta pakomāts - 28. septembris. Bezmaksas *
Kurjers
Kurjers - 28. septembris. Bezmaksas *
Vakara piegāde (18:00 - 22:00)
Vakara piegāde (18:00 - 22:00) - 28. septembris. Bezmaksas *
Latvijas Pasta nodaļa
Latvijas Pasta nodaļa - 28. septembris. Bezmaksas *
* Bezmaksas piegāde pirkumiem no 10€. Citiem - 0.99€.

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

par produktu

Lamisil krēms 1%, 15 g.  Lamisil krēms ir pretsēnīšu līdzeklis un tas strādā iznīcinot sēnītes, kas izraisa ādas problēmas. Lamisil krēms ir pieejams bez receptes, lai Jūs varētu ārstēt sekojošās ādas slimības bez ārsta palīdzības (neskatoties uz to, Jums jālieto to uzmanīgi, lai sasniegtu labākus rezultātus): atlēta pēda* (tinea pedis) plantāra tipa atlēta pēda cirkšņu cirpējēde* (tinea cruris) rumpja cirpējēde* (tinea corporis) ādas kandidoze (intertriginozais dermatīts jeb sviedrene) Pityriasis (tinea) versicolor* (daudzkrāsainā ēde) Lamisil krēmam ir ilgstoša darbība. Kad lietots atbilstoši rekomendējamām devām, mazāk nekā 10 no 100 cilvēkiem, kuriem ir atlēta pēda, ir atkārtota inficēšanās 3 mēnešu laikā pēc ārstēšanas uzsākšanas.  

sastāvs

Aktīvās vielas: Terbinafīna hidrohlorīds. 1 g krēma satur 10 mg terbinafīna hidrohlorīda (Terbinafini hydrochloridum)

lietošana
Ir svarīgi lietot Lamisil krēmu pareizi. Rūpīgi sekojiet lietošanas norādījumiem. Ja Jums ir nagu sēnīšu infekcija (sēnīte nagos un zem nagiem), kas izpaužas ar nagu krāsas maiņu un naga struktūras maiņu (biezi, plēkšņaini), vaicājiet padomu ārstam, jo Lamisil krēma lietošana šajā gadījumā NAV piemērota. Pieaugušie un bērni no 12 gadu vecuma:Ja iepakojuma tūbiņa ir hermētiski noslēgta, pārduriet izolējošo membrānu, izmantojot vāciņa augšpuses smaili. Notīriet un nosausiniet skarto ādas apvidu un apvidu ap to, nomazgājiet rokas. Atveriet tūbiņu un uzklājiet uz savu pirkstu nelielu krēma daudzumu. Aizskrūvējiet tūbiņas vāciņu. Jālieto pietiekošs krēma daudzums, lai plānā kārtiņā pārklātu ārstējamo apvidu un ādu ar to. Viegli to ierīvējiet. Nomazgājiet rokas pēc pieskaršanās inficētajai ādai, jo tādā veidā Jūs neveicināsiet infekcijas izplatību ne sev, nedz arī citiem. Ja Jūs ārstējat infekciju apvidos, kur veidojas ādas krokas, ārstējamo ādas apvidu Jūs varat pārklāt ar marles strēmeli, īpaši uz nakti. Ja tā darāt, katru reizi uzklājot krēmu lietojiet jaunu, tīru marles gabalu. 
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 124 reizes