Product
Thumb
Āda, Mati, Nagi

Tavegyl, 20 tabletes

Eur 5,81 20 tabletes
daudzums
Tavegyl (tavegils), 20 tabletes Tavegyl tabletes satur aktīvo vielu klemastīnu, kas ir prethistamīna līdzeklis, ko lieto alerģijas simptomu mazināšanai. Tavegyl neitralizē histamīna darbību, kas ir viela, kura atbrīvojas organismā alerģisku reakciju laikā (izpaužas kā sarkani izsitumi, audu pietūkums vai stipra nieze). Tavegyl atvieglo: ādas alerģiskas reakcijas (apsārtumu, izsitumus, niezi, pietūkumu);alerģisko ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Tavegyl (tavegils), 20 tabletes Tavegyl tabletes satur aktīvo vielu klemastīnu, kas ir prethistamīna līdzeklis, ko lieto alerģijas simptomu mazināšanai. Tavegyl neitralizē histamīna darbību, kas ir viela, kura atbrīvojas organismā alerģisku reakciju laikā (izpaužas kā sarkani izsitumi, audu pietūkums vai stipra nieze). Tavegyl atvieglo: ādas alerģiskas reakcijas (apsārtumu, izsitumus, niezi, pietūkumu); alerģisko rinītu (siena drudzi, asarošanu, šķaudīšanu, iesnas); kukaiņu kodumu/dzēlienu simptomus.  Ja Jums ir kādi jautājumi par to, kā Tavegils iedarbojas, vaicājiet ārstam vai farmacitam.  
sastāvs
Aktīvās vielas: Tavegyl aktīvā viela ir klemastīns (fumarāta veidā).Katra tablete satur 1 mg klemastīna. 
lietošana
Pieaugušie un pusaudži, kas vecāki par 12 gadiem: parastā deva ir 1 tablete no rīta un 1 tablete vakarā. Ja ārsts nav nozīmējis savādāk, nelietojiet vairāk par 6 tabletēm 24 stundu laikā, lielākā vienreizējā deva ir 2 tabletes vienlaicīgi.Bērni no 6 līdz 12 gadu vecumam: parastā deva ir ½ līdz 1 tablete no rīta un vakarā.Bērni no 3 līdz 6 gadu vecumam: parastā deva ir ½ tablete no rīta un vakarā.Vienmēr lietojiet devu, kas norādīta lietošanas instrukcijā vai Jūsu ārsta nozīmēto devu.NEPĀRSNIEDZIET rekomendējamo devu. 
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Skatīt reģistros