Product
Thumb
Gremošanas sistēma

Linex Forte, 14 kapsulas

Eur 8,48 14 kapsulas
daudzums
Linex Forte, 14 kapsulas Linex forte kapsulas lieto caurejas, meteorisma, un citu gremošanas traucējumu profilaksei un ārstēšanai, kuru iemesli ir: vīrusu un bakteriālas izcelsmes kuņģa-zarnu trakta infekcijas zīdaiņiem, bērniem un pieaugušajiem;ārstēšana ar plaša spektra antibiotikām un ķīmijterapijas līdzekļiem;vēdera un iegurņa orgānu apstarošana;ārzemju ceļojumi (ceļotāju caureja).
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Linex Forte, 14 kapsulas Linex forte kapsulas lieto caurejas, meteorisma, un citu gremošanas traucējumu profilaksei un ārstēšanai, kuru iemesli ir: vīrusu un bakteriālas izcelsmes kuņģa-zarnu trakta infekcijas zīdaiņiem, bērniem un pieaugušajiem; ārstēšana ar plaša spektra antibiotikām un ķīmijterapijas līdzekļiem; vēdera un iegurņa orgānu apstarošana; ārzemju ceļojumi (ceļotāju caureja).
sastāvs
Vienā kapsulā ir ne mazāk par 1 x 109 koloniju veidojošu vienību liofilizētaLactobacillus acidophilus (LA-5) un ne mazāk par 1 x 109 koloniju veidojošu vienību liofilizētaBifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12). 
lietošana
Pieaugušie un bērni, kas vecāki par 12 gadiem: pa vienai kapsulai 1 – 3 reizes dienā, labāk kopā ar pārtiku.Bērni no 2 līdz 12 gadu vecumam: pa vienai kapsulai 1 – 2 reizes dienā, labāk kopā ar pārtiku.Zīdaiņi un bērni, kas jaunāki par 2 gadiem: pa vienai kapsulai vienu reizi dienā, labāk kopā ar pārtiku. 
ražotājs

Lek Pharmaceuticals d.d., Slovēnija

Skatīt reģistros