Product
Thumb
Higiēna

Foramen Baby Mana pirmā Zobu suka ar aizsardzības riņķīti – tārpiņš, 1 gb.

Eur 3,44 1 gb.
daudzums
Zobu sukas īpaši veidota, lai masētu smaganas, bērns to varētu likt mutē, ko nodrošina aizsardzības riņķītis. Īpaši maiga zobu suka bēbīšiem ar mazu galviņu un apaļām formām īpaši izstrādāta zīdaiņiem ērtai lietošanai. No 0-4 gadu vecumam. Drošības gredzens – Speciāls riņķītis aizsargā tīrīšanas laikā bērna muti. Noapaļoti sariņi, labi notīra ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Zobu sukas īpaši veidota, lai masētu smaganas, bērns to varētu likt mutē, ko nodrošina aizsardzības riņķītis. Īpaši maiga zobu suka bēbīšiem ar mazu galviņu un apaļām formām īpaši izstrādāta zīdaiņiem ērtai lietošanai. No 0-4 gadu vecumam. Drošības gredzens – Speciāls riņķītis aizsargā tīrīšanas laikā bērna muti. Noapaļoti sariņi, labi notīra arī mēlīti. Viegli satverams, neslīdošs un ergonomisks zobu sukas rokturis, lai atvieglotu zobu tīrīšanas treniņu,piemērots mazām rociņām. Rokturis piemērots košļāšanai. Augstākās Kvalitātes Produkts (GMP, EUR1a, EEC76/768 sertifikāti).
lietošana
Tīra zobus 2-3x dienā pēc ēdienreizēm vai pēc nepieciešamības. Brīdinājums – lietošana tikai vecāku uzraudzībā. Ekoloģiski tīras izejvielas. 
ražotājs

Lab. Foramen, Spānija ES