Foramen Baby Mana pirmā Zobu suka ar aizsardzības riņķīti – tārpiņš, 1 gb.
Foramen Baby Mana pirmā Zobu suka ar aizsardzības riņķīti – tārpiņš, 1 gb.
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Foramen Baby Mana pirmā Zobu suka ar aizsardzības riņķīti – tārpiņš, 1 gb.

4,38€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Zobu sukas īpaši veidota, lai masētu smaganas, bērns to varētu likt mutē, ko nodrošina aizsardzības riņķītis. Īpaši maiga zobu suka bēbīšiem ar mazu galviņu un apaļām formām īpaši izstrādāta zīdaiņiem ērtai lietošanai. No 0-4 gadu vecumam. Drošības gredzens – Speciāls riņķītis aizsargā tīrīšanas laikā bērna muti. Noapaļoti sariņi, labi notīra ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Zobu sukas īpaši veidota, lai masētu smaganas, bērns to varētu likt mutē, ko nodrošina aizsardzības riņķītis. Īpaši maiga zobu suka bēbīšiem ar mazu galviņu un apaļām formām īpaši izstrādāta zīdaiņiem ērtai lietošanai. No 0-4 gadu vecumam. Drošības gredzens – Speciāls riņķītis aizsargā tīrīšanas laikā bērna muti. Noapaļoti sariņi, labi notīra arī mēlīti. Viegli satverams, neslīdošs un ergonomisks zobu sukas rokturis, lai atvieglotu zobu tīrīšanas treniņu,piemērots mazām rociņām. Rokturis piemērots košļāšanai. Augstākās Kvalitātes Produkts (GMP, EUR1a, EEC76/768 sertifikāti).

lietošana
Tīra zobus 2-3x dienā pēc ēdienreizēm vai pēc nepieciešamības. Brīdinājums – lietošana tikai vecāku uzraudzībā. Ekoloģiski tīras izejvielas. 
ražotājs

Lab. Foramen, Spānija ES

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 52 reizes