Product
Thumb
Higiēna

Foramen Bērnu zobu suka maiņas sakodienā ar mēles tīrītāju + rokas pulkstenis, 1 gb.

Eur 3,44 1 gb.
daudzums
Zobu bistre bērniem ar mēles tīrītāju, kas īpaši izstrādāts baktēriju noņemšanai no mēles virsmas, palīdzot veikt zobu, smaganu un mēles ikdienas higiēnu. Bērnu zobu suka ar mēles tīrītāju – labi iztīra zobus un notīra mēli no baktērijām, atstājot zobus, smaganas un mēli veselus un tīrus. Noapaļotie zobu sukas sariņi tīra ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Zobu bistre bērniem ar mēles tīrītāju, kas īpaši izstrādāts baktēriju noņemšanai no mēles virsmas, palīdzot veikt zobu, smaganu un mēles ikdienas higiēnu. Bērnu zobu suka ar mēles tīrītāju – labi iztīra zobus un notīra mēli no baktērijām, atstājot zobus, smaganas un mēli veselus un tīrus. Noapaļotie zobu sukas sariņi tīra, nebojājot zobu emalju un smaganas, izstrādāta speciāli bērnu zobiem, piena, maiņas sakodienā. Zobu suka stiprinās vertikāli uz stikla vai glazētas virsmas ar lipeklīšiem roktura apakšā. Divu veidu krāsu indikators-sariņu nolietojums, aplikuma rādītājs. Neslīdošs, īpaši bērna rokai piemērots sukas rokturis.Dāvanā – bērnu rokas pulkstenis, lai veicinātu zobu tīrīšanas iemaņas. No 3 gadu vecuma. Augstākās Kvalitātes Produkts (GMP, EUR1a, EEC76/768 sertifikāti).
lietošana
Tīra zobus 2-3x dienā pēc ēdienreizēm. Brīdinājums – lietot vecāku uzraudzībā. Ekoloģiski tīras izejvielas.Lieto kopā ar Foramen Bērnu zobu pastu, nodrošinot zobu veselību. 
ražotājs

Lab. Foramen, Spānija ES