Tena Barrier aizsargkrēms, 150 ml
Tena Barrier aizsargkrēms, 150 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tena Barrier aizsargkrēms, 150 ml

4,57€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

TENA ProSkin Barrier Cream aizsargkrēms atgrūž ūdeni, ir caurspīdīgs, ideāli piemērots ādas aizsargāšanai un pasargāšanai, ja uz tās parādījies urīna nesaturēšanas izraisīts apsārtums un kairinājums. Maigā aizsargbarjera, ko veido glicerīns, rapšu eļļa un E vitamīns, pastāvīgi pasargā trauslu, novecojošu ādu. Uzklājot plānu krēma kārtiņu katrā autiņbikšu maiņas reizē, āda tiek ...

Vairāk par produktu

Par produktu

TENA ProSkin Barrier Cream aizsargkrēms atgrūž ūdeni, ir caurspīdīgs, ideāli piemērots ādas aizsargāšanai un pasargāšanai, ja uz tās parādījies urīna nesaturēšanas izraisīts apsārtums un kairinājums. Maigā aizsargbarjera, ko veido glicerīns, rapšu eļļa un E vitamīns, pastāvīgi pasargā trauslu, novecojošu ādu. Uzklājot plānu krēma kārtiņu katrā autiņbikšu maiņas reizē, āda tiek pasargāta no nākamās urīna nesaturēšanas epizodes. Maigais krēms ir bez smaržvielām un konservantiem. Lai palīdzētu uzturēt veselu ādu, tas ir arī dermatoloģiski testēts.

• Ūdeni atgrūdošs slānis

• Nomierinošs un mitrinošs

• Bez smaržvielām un konservantiem

sastāvs

Petrolatum, Glycerin, Canola Oil, Triethyl Citrate, Tocopherol, Citric Acid (nav atsevišķi pievienots gala produktam, ir izejvielu sastāvā).
 

lietošana
Ieteicams izmantot autiņbikšu nomaiņas laikā. Uzklājams plānā kārtā. Pārklāj ādu ar šķidrumu necaurlaidīgu slāni un pasargā to no urīna un citu kairinātāju iedarbības.
ražotājs

Essity Aktiebolag, Zviedrija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 25 reizes