-25%
Product
Thumb
Higiēna

Tena Cinka krēms, 100 ml

Eur 4,17 Eur 3,13 100 ml
daudzums

TENA ProSkin cinka krēms ir nomierinošs krēms ar aizsargājošu iedarbību, nodrošinot aprūpi urīna nesaturēšanas gadījumā, jo satur 10% cinka oksīda, rapšu eļļu un E vitamīnu. Šī izcili aizsargājošā formula ir ideāli piemērota kairinātai, trauslai un novecojošai ādai. Kopjot pieaugušo autiņbikšu izraisītos izsitumus, uzklājiet plānu kārtiņu TENA ProSkin cinka krēma uz ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

TENA ProSkin cinka krēms ir nomierinošs krēms ar aizsargājošu iedarbību, nodrošinot aprūpi urīna nesaturēšanas gadījumā, jo satur 10% cinka oksīda, rapšu eļļu un E vitamīnu. Šī izcili aizsargājošā formula ir ideāli piemērota kairinātai, trauslai un novecojošai ādai. Kopjot pieaugušo autiņbikšu izraisītos izsitumus, uzklājiet plānu kārtiņu TENA ProSkin cinka krēma uz problēmzonām katrā autiņbikšu maiņas reizē, līdz kairinājums pazūd. Izstrādājums ir bez smaržvielām un konservantiem, kā arī tas ir dermatoloģiski testēts saistībā ar ādas veselības veicināšanu.

• Nomierinoša aizsardzība

• Bez smaržvielām un konservantiem

• Ādas veselības alianses marķējums

sastāvs

Petrolatum, Zinc Oxide, Canola Oil, Tocopherol, Citric Acid (nav atsevišķi pievienots gala produktam, ir izejvielu sastāvā).
 

lietošana
Uzklājams plānā kārtiņā autiņbikšu nomaiņas laikā uz problēmzonām. Sausina, veicina dzīšanu un mīkstina ādu. Efektīvi savelk sīkas brūces, nomierina iekaisušu ādu.
ražotājs

Essity Aktiebolag, Zviedrija