-30%
Tena mitrie cimdi mazgāšanai bez ūdens, 8 gab.
Tena mitrie cimdi mazgāšanai bez ūdens, 8 gab.
Tena mitrie cimdi mazgāšanai bez ūdens, 8 gab.
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tena mitrie cimdi mazgāšanai bez ūdens, 8 gab.

2,32€ 1,62€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

TENA ProSkin Wet Wash Gloves ir ideāli piemēroti ķermeņa tīrīšanai ikdienā, neizmantojot papildu ziepes un ūdeni. Vienreizlietojamie mitrie cimdi nesatur smaržvielas un ir samitrināti ar īpašu šķidrumu, kuru nav vajadzības noskalot un kas maigi tīra jutīgu novecojošo ādu. Ērti lietojamais cimds nodrošina parocīgu satvērienu un turēšanu, kā arī nosedz roku ...

Vairāk par produktu

Par produktu

TENA ProSkin Wet Wash Gloves ir ideāli piemēroti ķermeņa tīrīšanai ikdienā, neizmantojot papildu ziepes un ūdeni. Vienreizlietojamie mitrie cimdi nesatur smaržvielas un ir samitrināti ar īpašu šķidrumu, kuru nav vajadzības noskalot un kas maigi tīra jutīgu novecojošo ādu. Ērti lietojamais cimds nodrošina parocīgu satvērienu un turēšanu, kā arī nosedz roku, nodrošinot nepieciešamo higiēnu. Lai uzlabotu komfortu, mitros cimdus pirms lietošanas var sasildīt mikroviļņu krāsnī.

• Ērta kopšana

• Nav jānoskalo

• Maigi un patīkami ādai

sastāvs

Aqua, PEG-8, Sorbitan Oleate Decylglucoside Crosspolymer, Sodium Chloride, Sodium Laureth Sulfate, Lactic Acid, Dimethicone, PEG-40 Stearate, Sorbitan Stearate, Cellulose Gum, Sorbic Acid, Calcium Disodium EDTA, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.
 

lietošana
Lai uzlabotu komfortu, mitros cimdus pirms lietošanas var sasildīt mikroviļņu krāsnī. Uzvilkt cimdu. Notīrīt visas ķermeņa daļas. Lai samazinātu izgulējumu risku, ar apļveida kustībām ieteicams veikt vieglu masāžu, mainot pozīciju. Izmantojamas abas cimda puses.
ražotājs

Essity Aktiebolag, Zviedrija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 85 reizes