Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Kauli, Locītavas, Muskuļi

Piascledine 300 mg, 30 kapsulas

Eur 26,36 30 kapsulas
daudzums
Piascledine 300 mg, 30 kapsulas PIASCLEDINE pieder jaunai lēnas iedarbības SYSADOA (osteoartrīta simptomu ārstēšanai paredzētu zāļu) grupai, kam raksturīga ievērojami kavēta iedarbība. Tādēļ PIASCLEDINE lietošanas sākumā var būt jāordinē kombinācija ar NPL un/vai pretsāpju līdzekļiem, kuru deva, iespējams, būs jāsamazina, kad pastiprināsies PIASCLEDINE iedarbība. PIASCLEDINE lieto kā lēnas iedarbības terapiju ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Piascledine 300 mg, 30 kapsulas PIASCLEDINE pieder jaunai lēnas iedarbības SYSADOA (osteoartrīta simptomu ārstēšanai paredzētu zāļu) grupai, kam raksturīga ievērojami kavēta iedarbība. Tādēļ PIASCLEDINE lietošanas sākumā var būt jāordinē kombinācija ar NPL un/vai pretsāpju līdzekļiem, kuru deva, iespējams, būs jāsamazina, kad pastiprināsies PIASCLEDINE iedarbība. PIASCLEDINE lieto kā lēnas iedarbības terapiju gūžas un ceļa locītavas osteoartrīta simptomu ārstēšanai un kā papildu zāles, ārstējot periodontītu (zoba saknes un apkārtējo audu iekaisums). Ja pēc 2 līdz 3 mēnešiem nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Glycinis maxis oleum, Perseae gratissimae oleum
lietošana
Pieaugušie: ieteicamā deva ir viena kapsula dienā. Bērni un pusaudži: PIASCLEDINE lietošana bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadu vecumam nav atļauta, jo šajā grupā nav noteikta lietošanas drošība un efektivitāte. 
ražotājs

Laboratoires EXPANSCIENCE, Francija

Skatīt reģistros