Piascledine 300 mg, 30 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Piascledine 300 mg, 30 kapsulas

Zīmols: Piascledine

22,42€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

PIASCLEDINE ir indicēts simptomātiskai lēnas darbības terapijai ceļa locītavas osteoartrīta gadījumā.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

PIASCLEDINE satur nepārziepojama avokado un sojas pupiņu eļļas.
PIASCLEDINE pieder simptomātiskas lēnas darbības terapijas zāļu (symptomatic slow‑acting drugs in osteoarthritis, SYSADOA) grupai osteoartrīta ārstēšanai, kam raksturīga iedarbība pēc zināma laika. Tādēļ PIASCLEDINE lietošanas sākumā var būt nepieciešama kombinācija ar NSPL un/vai pretsāpju līdzekļiem, kuru deva, iespējams, būs jāsamazina, pastiprinoties PIASCLEDINE iedarbībai.
PIASCLEDINE lieto pieaugušajiem, lai atvieglotu ceļa locītavas osteoartrīta simptomus, piemēram, sāpes un pārvietošanās grūtības.
 
PIASCLEDINE pilnīgu iedarbību var novērot pēc vairākām nedēļām, un parasti tā turpinās pēc ārstēšanās pārtraukšanas.
 
Ja pēc 2 līdz 3 mēnešiem nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

sastāvs

Aktīvās vielas: nepārziepjojama avokado un sojas pupiņu eļļa. Katra kapsula satur 300 mg nepārziepjojama avokado un sojas pupiņu ekstrakta, kas atbilst 100 mg nepārziepjojamas avokado eļļas un 200 mg nepārziepjojamas sojas pupiņu eļļas.

lietošana
Pieaugušiem ieteicamā deva ir viena kapsula dienā, ēšanas laikā. PIASCLEDINE iedarbību var novērot pēc vairākām nedēļām. Ja Jums šķiet, ka zāļu iedarbību nenovērojat pietiekami ātri, nepārtrauciet ārstēšanos pirms konsultēšanās ar ārstu vai farmaceitu. Lietošana bērniem un pusaudžiem PIASCLEDINE nedrīkst lietot bērni un pusaudži līdz 18 gadu vecumam, jo šajā grupā nav noteikts lietošanas drošums un efektivitāte.Ievadīšanas veidsIekšķīgai lietošanai. Kapsula jānorij vesela, nesakošļājot to, uzdzerot glāzi ūdens, ēšanas laikā. Ārstēšanās ilgums veicot klīniskos pētījumus, pacienti saņēma ārstēšanu ar PIASCLEDINE līdz pat 3 gadiem. Pacientiem jāturpina ārstēšanos tik ilgi, kamēr tā ir labi panesama un simptomi joprojām uzlabojas. Ja vien ārsts nav devis īpašus norādījumus, ilgstošai osteoartrīta simptomu ārstēšanai lietojiet šīs zāles vismaz 3 mēnešus, taču tās var lietot līdz pat 6 mēnešiem.
ražotājs

Laboratoires EXPANSCIENCE, Francija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 814 reizes