-15%
Bioapta Aptastrie pretstriju emulsija, 150 ml | internetaptieka.lv
Bioapta Aptastrie pretstriju emulsija, 150 ml | internetaptieka.lv
Bioapta Aptastrie pretstriju emulsija, 150 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Bioapta Aptastrie pretstriju emulsija, 150 ml

28,33€ 24,08€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Novērš striju veidošanos. Tiek izmantota grūtniecības laikā, īpaši sākot ar trešo mēnesi. Iesaka visos gadījumos, ja ir tendence uz strijām vai ādas vītumu, īpaši, tādā delikātā zonā, kā krūtis. Stimulē kolagēna-elastīna šķiedras. Izlīdzina ādas nelīdzenumus. Samazina limfostāzes līmeni. Piesātina ādu ar bioloģiski aktīvām vielām. Ilgstoši mitrina un aizsargā no mitruma ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Novērš striju veidošanos. Tiek izmantota grūtniecības laikā, īpaši sākot ar trešo mēnesi. Iesaka visos gadījumos, ja ir tendence uz strijām vai ādas vītumu, īpaši, tādā delikātā zonā, kā krūtis. Stimulē kolagēna-elastīna šķiedras. Izlīdzina ādas nelīdzenumus. Samazina limfostāzes līmeni. Piesātina ādu ar bioloģiski aktīvām vielām. Ilgstoši mitrina un aizsargā no mitruma zuduma. Piešķir ādai maigumu, elastību un tvirtumu. Aizkavē priekšlaicīgu ādas novecošanos.

sastāvs

Satur hitozānu, fibronektīnu, jūras elastīnu, rīcineļļu, sezama, zemesriekstu un saulespuķu sēklu eļļas, savvaļas burkāna, tīruma kosas un zirgkastaņa ekstraktus, oligopeptīdu-5. 

ražotājs

Laboratori Riuniti delle Farmaci SRL, Itālija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 32 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi