Pharmaceris H-Keratineum šampūns normāliem vai taukainiem matiem, 250 ml | internetaptieka.lv
Pharmaceris H-Keratineum šampūns normāliem vai taukainiem matiem, 250 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Pharmaceris H-Keratineum šampūns normāliem vai taukainiem matiem, 250 ml

14,59€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Šampūns normāliem un taukainiem matiem, kas ir novājināti un ar tendenci uz izkrišanu. Efektīvi reģenerē un stiprina matus, samazina matu izkrišanu. Sarkano vīnogu lapu ekstrakts satur vitamīnu P un polifenolus augstā koncentrācijā, kas ievērojami uzlabo mikrocirkulāciju un mata sīpola barošanu, novēršot mata novecošanos un vājumu. Flavonoīdi padara matus daudz izturīgākus ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Šampūns normāliem un taukainiem matiem, kas ir novājināti un ar tendenci uz izkrišanu. Efektīvi reģenerē un stiprina matus, samazina matu izkrišanu. Sarkano vīnogu lapu ekstrakts satur vitamīnu P un polifenolus augstā koncentrācijā, kas ievērojami uzlabo mikrocirkulāciju un mata sīpola barošanu, novēršot mata novecošanos un vājumu. Flavonoīdi padara matus daudz izturīgākus un veicina to dabisku augšanu, mazina lieko taukainību un kopā ar provitamīnu B5 aizsargā matus. Šampūna pH ir līdzīgs ādas pH līmenim. Šampūns pasargā no matu galu šķelšanās un nomierina kairinājumu.
lietošana
Uzklājiet šampūnu mitriem matiem, saputojiet un atstājiet to matos 1-2 minūtes. Rūpīgi izskalojiet ar ūdeni. Ja šampūns iekļūst acīs, nekavējoties skalojiet tās ar ūdeni. 
ražotājs

DR.Irena Eris

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 98 reizes