Pharmaceris T-Puri Sebostatic dziļi attīrošas putas sejai, 150 ml
Pharmaceris T-Puri Sebostatic dziļi attīrošas putas sejai, 150 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Pharmaceris T-Puri Sebostatic dziļi attīrošas putas sejai, 150 ml

14,82€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Pharmaceris T-Puri Sebostatic dziļi attīrošas putas sejai, 150 ml. Intensīvi attīrošas putas. Ieteicams lietot problemātiskas, ar noslieci uz akni, melno poru veidošanos un taukainas ādas ikdienas mazgāšanai ziepju vietā. Iedarbība: efektīvi notīra sejas ādu, noņem dekoratīvo kosmētiku Tamarinda ekstrakts mazina iekaisumu Diždadža ekstrakts darbojas antibakteriāli, normalizē tauku dziedzeru sekrēciju un ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Pharmaceris T-Puri Sebostatic dziļi attīrošas putas sejai, 150 ml. Intensīvi attīrošas putas. Ieteicams lietot problemātiskas, ar noslieci uz akni, melno poru veidošanos un taukainas ādas ikdienas mazgāšanai ziepju vietā. Iedarbība: efektīvi notīra sejas ādu, noņem dekoratīvo kosmētiku Tamarinda ekstrakts mazina iekaisumu Diždadža ekstrakts darbojas antibakteriāli, normalizē tauku dziedzeru sekrēciju un regulē bakteriālo floru, kas palīdz novērst aknes un melno poru veidošanos ļoti maigs un patīkams ādai, pateicoties putu sastāvam attīra, mitrina un matē sejas ādu.
lietošana
Nelielu putu daudzumu iepūtiet plaukstās un nomazgājiet seju. Rūpīgi noskalojiet ar ūdeni. Lietojiet rītos un vakaros. Labākam rezultātam lietojiet arī citus Pharmaceris T līnijas produktus.  
ražotājs

DR.Irena Eris

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 111 reizes