Pharmaceris T-Sebostatic Anti Acne dienas krēms, 50 ml | internetaptieka.lv
Pharmaceris T-Sebostatic Anti Acne dienas krēms, 50 ml | internetaptieka.lv
Pharmaceris T-Sebostatic Anti Acne dienas krēms, 50 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Pharmaceris T-Sebostatic Anti Acne dienas krēms, 50 ml

19,96€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Pharmaceris T-Sebostatic Anti Acne dienas krēms, 50 ml Normalizējošs, matējošs anti-akne krēms. Ieteicams ikdienas kopšanai ādai ar noslieci uz aknes pūtīšu, komedonu veidošanos, taukainību. Paredzēts lietošanai dienā. Iedarbība: krēms satur Octopirox un tamarinda ekstraktu, kas kontrolē akni un novērš jaunu pūtīšu veidošanos speciāls komplekss, kas satur diždadža ekstraktu, biotīnu un ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Pharmaceris T-Sebostatic Anti Acne dienas krēms, 50 ml Normalizējošs, matējošs anti-akne krēms. Ieteicams ikdienas kopšanai ādai ar noslieci uz aknes pūtīšu, komedonu veidošanos, taukainību. Paredzēts lietošanai dienā. Iedarbība: krēms satur Octopirox un tamarinda ekstraktu, kas kontrolē akni un novērš jaunu pūtīšu veidošanos speciāls komplekss, kas satur diždadža ekstraktu, biotīnu un cinka jonus savienojumā ar īpaši absorbējošiem mikrosūkļiem, efektīvi mazina tauku sekrēciju un kontrolē ādas spīdumu visu dienu pateicoties lieliskām mitrinošām īpašībām, Glucam nomierina ādu un palīdz atjaunot tās elastību un maigumu krēms satur arī UVA un UVB filtrus, tādēļ ieteicams to lietot dienas laikā efektīvai aizsardzībai pret saules iedarbību rezultātā mazinās aknes izraisītās ādas problēmas, sejas āda kļūst veselīgi matēta.
lietošana
Notīriet sejas ādu ar piemērotu Pharmaceris T līnijas līdzekli un uzklājiet krēmu, izvairoties no acu zonas. Lietojiet katru rītu. Labākam rezultātam ādas kopšanai izmantojiet arī citus Pharmaceris T līnijas produktus. 
ražotājs

DR.Irena Eris

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 115 reizes