Product
Thumb
Kosmētika

SVR Dezodorants Spirial Rool Extreme dezodorants antiperspirants, 20 ml

Eur 12,00 20 ml
daudzums
SVR Dezodorants Spirial Rool Extreme dezodorants antiperspirants, 20 mlIntensīva pretsviedru darbība. Pārmērīgas svīšanas mazināšanai. Inovācija: labākais no antiperspirantiem ar augstu efektivitāti, piemērots pat visjūtīgākai ādai. Ilgstoši kontrolē svīšanu, netraucējot tās dabisko mehānismu un aptur nepatīkama aromāta veidošanos. Bez smaržas. Efektīvas dermatoloģisko sastāvdaļu devas. 20% sviedru izdalīšanās regulēšanas komplekss. Efektīvi regulē ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
SVR Dezodorants Spirial Rool Extreme dezodorants antiperspirants, 20 mlIntensīva pretsviedru darbība. Pārmērīgas svīšanas mazināšanai. Inovācija: labākais no antiperspirantiem ar augstu efektivitāti, piemērots pat visjūtīgākai ādai. Ilgstoši kontrolē svīšanu, netraucējot tās dabisko mehānismu un aptur nepatīkama aromāta veidošanos. Bez smaržas. Efektīvas dermatoloģisko sastāvdaļu devas. 20% sviedru izdalīšanās regulēšanas komplekss. Efektīvi regulē svīšanu. 4% niacinamīda. Aizsargā un nomierina ādu. Pierādīta efektivitāte uz jutīgu ādu.
lietošana
Pirmajā nedēļā - uzklāt 3 dienas pēc kārtas uz tīras un sausas ādas virsmas. Nākamās nedēļas - uzturēšanai: uzklāt 2 līdz 3 reizes nedēļā pēc vajadzības no rīta vai vakarā. Ievērot ikdienas higiēnu.