SVR Sensifine Ar krēms kuperozai, 40 ml
SVR Sensifine Ar krēms kuperozai, 40 ml
SVR Sensifine Ar krēms kuperozai, 40 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

SVR Sensifine Ar krēms kuperozai, 40 ml

14,79€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

SVR Sensifine Ar krēms kuperozai, jutīgai ādai, 40 mlIedarbojas pret pastāvīgu vai pārejošu apsārtumu, redzamiem sīkiem asinsvadiņiem. TERMOREGULĀCIJAS jauninājums: svaiguma, "ugunsmūra" efekts, nekavējoties un ilgstoši remdē karstuma un apsārtuma sajūtas. ANTI-RECIDĪVA iedarbība: novērš apsārtuma atkārtošanos. Svaigais krēmveida gels lieliski uzsūcas un nerada taukainu sajūtu. Sniedz tūlītēju atvieglojumu. Satur zaļus pigmentus ...

Vairāk par produktu

Par produktu

SVR Sensifine Ar krēms kuperozai, jutīgai ādai, 40 mlIedarbojas pret pastāvīgu vai pārejošu apsārtumu, redzamiem sīkiem asinsvadiņiem. TERMOREGULĀCIJAS jauninājums: svaiguma, "ugunsmūra" efekts, nekavējoties un ilgstoši remdē karstuma un apsārtuma sajūtas. ANTI-RECIDĪVA iedarbība: novērš apsārtuma atkārtošanos. Svaigais krēmveida gels lieliski uzsūcas un nerada taukainu sajūtu. Sniedz tūlītēju atvieglojumu. Satur zaļus pigmentus apsārtuma neitralizēšanai. AUGSTAS DERMATOLOĢISKO SASTĀVDAĻU DEVAS: - Endothelyol (2,5%): mazina apsārtumu, uzlabo ādas mikrocirkulāciju un mazina asinsvadu tīklojuma redzamību. - Lakricas ekstrakts: nomierina un novērš asins sastrēgumus. - Augu izcelsmes skvalāns: mitrina ādu, ideāla biosaderība. PIERĀDĪTS IEDARBĪGUMS UZ APSĀRTUMU TENDĒTAS ĀDAS KOPŠANĀ.

lietošana
No rīta un/vai vakarā uzklāt uz rūpīgi attīrītas ādas. Lieliski piemērots lietošanai zem dekoratīvās kosmētikas. Hipoalergēns. Neveido komedonus. Bez parabēniem.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 97 reizes