Product
Thumb
Māmiņa un Bērns

Olimp Labs Vita-min Plus grūtniecēm, 30 kapsulas

Eur 8,52 30 kapsulas
daudzums

Olimp Labs Vita-min Plus grūtniecēm, 30 kapsulas

 

Jaunākās paaudzes/ mūsdienīgs ikdienas multivitamīnu un dabīgu minerālvielu komplekss viegli absorbējamu/ uzsūcošos aminoskābju helātu Albion® veidā, bagātināts ar dzērveņu ekstraktu, sievietēm, plānojot grūtniecību, grūtniecības laikā, kā arī pēc dzemdībām, barojot mazuli ar krūti.

 

Satur nepieciešamos vitamīnus un organisku minerālvielu helātus jaunākās paaudzes organisko ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Olimp Labs Vita-min Plus grūtniecēm, 30 kapsulas

 

Jaunākās paaudzes/ mūsdienīgs ikdienas multivitamīnu un dabīgu minerālvielu komplekss viegli absorbējamu/ uzsūcošos aminoskābju helātu Albion® veidā, bagātināts ar dzērveņu ekstraktu, sievietēm, plānojot grūtniecību, grūtniecības laikā, kā arī pēc dzemdībām, barojot mazuli ar krūti.

 

Satur nepieciešamos vitamīnus un organisku minerālvielu helātus jaunākās paaudzes organisko dzelzi – dzelzs aminoskābes helātu FERROCHEL® - visefektīvāko un vislabāk panesamo dzelzs formu, organisko kalcija helātu Albical® un magnija helātu sabalansētās devās.

 

Minerālvielu aminoskābju helāti Albion® ir unikāli organiski minerālvielu-aminoskābes savienojumi, kam piemīt visaugstākā uzsūkšanās spēja un ļoti augsta bioefektivitāte, laba panesamība. Tie ir droši lietošanā - neizraisa gremošanas trakta kairinājumu, nav alerģiski; uzņemtā pārtika un citi vitamīni/ minerālvielas neietekmē to uzsūkšanās spēju. Albion® aminoskābes helātu struktūra ir zinātniski apstiprināta ar patentētu FT-IR TRAACS® metodi.

 

Vita-min® plus grūtniecēm ir mūsdienīgs multivitamīnu – minerālvielu komplekss sievietes un gaidāmā mazuļa veselībai:

  • pietiekošam folskābes (folātu) daudzumam (400mg dienā), plānojot grūtniecību un pirmajās grūtniecības nedēļās, ir svarīga nozīme, jo folskābe (folāti) veicina normālu asinsradi un mātes audu veidošanos grūtniecības laikā, palīdz nodrošināt šūnu dalīšanās procesu, veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un imūnās sistēmas darbību, kā arī palīdz mazināt nogurumu un nespēku. Papildu folskābes uzņemšana palielina folātu līmeni mātes organismā. Zems folātu līmenis mātes organismā ir riska faktors saistībā ar nervu caurulītes defektu veidošanos auglim attīstības posmā. Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 400µg folskābes dienā, vismaz vienu mēnesi pirms un līdz trīs mēnešiem pēc apaugļošanās;
  • B grupas vitamīni (B6 un B12) palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas, palīdz mazināt nogurumu un nespēku un sekmē sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos. B6 vitamīns veicina hormonu darbības regulāciju;
  • dzelzs piedalās šūnu dalīšanās procesā, veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna veidošanos un normālu skābekļa transportēšanu organismā, kā arī sekmē normālu imūnsistēmas darbību un palīdz samazināt nogurumu un nespēku;
  • cinks veicina normālu DNS, olbaltumvielu sintēzi un palīdz nodrošināt normālu taukskābju vielmaiņu; sekmē normālu auglību un reprodukciju;
  • jods veicina normālas kognitīvās funkcijas un nervu sistēmas darbību;
  • D vitamīns (speciālisti iesaka lietot vismaz 10mg dienā) nepieciešams, lai uzņemtais kalcijs spētu uzsūkties un tiktu izmantots organisma vajadzībām. Tas nepieciešams normālai kaulu, zobu veselībai; palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs un nodrošina normālu muskuļu darbību; veicina normālu imūnās sistēmas darbību.
  • auglim, augot un attīstoties, nepieciešams kalcijs, tāpēc grūtniecei ieteicams lietot vismaz vienu litru piena produktu dienā vai papildus jānodrošina ikdienā nepieciešamais kalcija daudzums.
sastāvs

Viena kapsula satur:

Lielogu dzērveņu (Vaccinium macrocarpon Ait.) standartizētu ekstraktu, kas satur  10% proantocianidīnus 10 mg

Vitamīnu A 

180µg

22,5%

Vitamīnu D3

5µg

100%

Vitamīnu E

12mg

100%

Vitamīnu C

80mg

100%

Vitamīnu B1

1,1mg

100%

Vitamīnu B2

1,4mg

100%

Niacīnu

     16mg NE

100%

Vitamīnu B6

1,4mg

100%

Folskābi 

400µg

200%

Vitamīnu B12

2,5µg

100%

Biotīnu

50µg

100%

Pantotēnskābi

6mg

100%

Magnija aminoskābes helātu Albion® (magnija bisglicināts), kas satur magniju

Kalcija  aminoskābes helātu Albical® (kalcija bisglicināts), kas satur kalciju

50mg

 

100mg

13%

 

 12,5%

Cinka aminoskābes helātu Albion® (cinka bisglicināts), kas satur cinku

 10mg

 100%

Dzelzs aminoskābes helātu Ferrochel®(dzelzs bisglicināts), kas satur dzelzi

 14mg

 100%

Mangāna aminoskābes helātu Albion® (mangāna bisglicināts), kas satur mangānu

 1mg

 50%

Vara aminoskābes helātu Albion® (vara bisglicināts), kas satur varu

 1000µg

100%

Jodu

200µg

133%

 

lietošana
1 kapsula dienā vai pēc ārsta norādījumiem, pēc ēšanas, uzdzerot pietiekošu daudzumu ūdens.   
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z o.o., Polija

Skatīt reģistros