-25%
Weleda eļļa zīdaiņu vēderiņu masāžai, 50 ml
Weleda eļļa zīdaiņu vēderiņu masāžai, 50 ml
Weleda eļļa zīdaiņu vēderiņu masāžai, 50 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Weleda eļļa zīdaiņu vēderiņu masāžai, 50 ml

17,07€ 12,80€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Weleda eļļa vēderiņa masāžai - kopj un atslābina. maiga masāža ar šo eļļu nomierina un pasargā zīdainīti no nepatīkamām vēdergraizēm satur dabīgas ēteriskās eļļas, kas tradicionāli tiek lietotas gremošanas veicināšanai regulāra masāža palīdz veidot stabilu dzīves ritmu, kas nepieciešams harmoniskai bērna attīstībai nesatur sintētiskas krāsvielas, smaržvielas, konservantus un izejvielas uz ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Weleda eļļa vēderiņa masāžai - kopj un atslābina. maiga masāža ar šo eļļu nomierina un pasargā zīdainīti no nepatīkamām vēdergraizēm satur dabīgas ēteriskās eļļas, kas tradicionāli tiek lietotas gremošanas veicināšanai regulāra masāža palīdz veidot stabilu dzīves ritmu, kas nepieciešams harmoniskai bērna attīstībai nesatur sintētiskas krāsvielas, smaržvielas, konservantus un izejvielas uz minerāleļļas bāzes.

sastāvs

Mandeļu (Prunus Dulcis) eļļa, dabīgu ēterisko eļļu maisījums, Limonene*, Linalool *. 

lietošana
Sasildiet plaukstās nelielu eļļas daudzumu un ar vieglām kustībām masējiet bērna vēderiņu pulksteņrādītāja virzienā, no nabas ejot pa spirāli uz leju pie kreisā augšstilba. Šāda masāžas tehnika ir sevišķi relaksējoša. Vēlams masāžu veikt regulāri un mierīgā gaisotnē.Ievērojiet, lai istaba, kurā notiek masāža, būtu silta, un lai arī jūsu rokas. 
ražotājs

WeledaAG, Vācija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 44 reizes