Product
Thumb
Māmiņa un Bērns

Weleda eļļa zīdaiņu vēderiņu masāžai, 50 ml

Eur 17,07 50 ml
daudzums
Weleda eļļa vēderiņa masāžai - kopj un atslābina. maiga masāža ar šo eļļu nomierina un pasargā zīdainīti no nepatīkamām vēdergraizēm satur dabīgas ēteriskās eļļas, kas tradicionāli tiek lietotas gremošanas veicināšanai regulāra masāža palīdz veidot stabilu dzīves ritmu, kas nepieciešams harmoniskai bērna attīstībai nesatur sintētiskas krāsvielas, smaržvielas, konservantus un izejvielas uz ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Weleda eļļa vēderiņa masāžai - kopj un atslābina. maiga masāža ar šo eļļu nomierina un pasargā zīdainīti no nepatīkamām vēdergraizēm satur dabīgas ēteriskās eļļas, kas tradicionāli tiek lietotas gremošanas veicināšanai regulāra masāža palīdz veidot stabilu dzīves ritmu, kas nepieciešams harmoniskai bērna attīstībai nesatur sintētiskas krāsvielas, smaržvielas, konservantus un izejvielas uz minerāleļļas bāzes.
sastāvs
Mandeļu (Prunus Dulcis) eļļa, dabīgu ēterisko eļļu maisījums, Limonene*, Linalool *. 
lietošana
Sasildiet plaukstās nelielu eļļas daudzumu un ar vieglām kustībām masējiet bērna vēderiņu pulksteņrādītāja virzienā, no nabas ejot pa spirāli uz leju pie kreisā augšstilba. Šāda masāžas tehnika ir sevišķi relaksējoša. Vēlams masāžu veikt regulāri un mierīgā gaisotnē.Ievērojiet, lai istaba, kurā notiek masāža, būtu silta, un lai arī jūsu rokas. 
ražotājs

WeledaAG, Vācija