-20%
Tena Pants Night Super M biksītes, 10 gb.
Tena Pants Night Super M biksītes, 10 gb.
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tena Pants Night Super M biksītes, 10 gb.

13,97€ 11,18€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

TENA ProSkin Pants Night ir baltas, mīkstas un ērtas naktī lietojamas urīnu uzsūcošās biksītes, kas nēsājamas tāpat kā parastās apakšveļas biksītes. TENA ProSkin Pants Night nodrošina lielāku aizsardzību guļus stāvoklī – ar lielāku uzsūktspēju aizmugurē, kas ir būtiski, atrodoties guļus stāvoklī, un īpaši uzsūcošu dubultu iekšējo slāni, kurā ātri iesūcas ...

Vairāk par produktu

Par produktu

TENA ProSkin Pants Night ir baltas, mīkstas un ērtas naktī lietojamas urīnu uzsūcošās biksītes, kas nēsājamas tāpat kā parastās apakšveļas biksītes. TENA ProSkin Pants Night nodrošina lielāku aizsardzību guļus stāvoklī – ar lielāku uzsūktspēju aizmugurē, kas ir būtiski, atrodoties guļus stāvoklī, un īpaši uzsūcošu dubultu iekšējo slāni, kurā ātri iesūcas šķidrums, novēršot noplūdes un nodrošinot drošību visas nakts laikā. Šīs inovatīvās TENA izstrādātās urīnu uzsūcošās biksītes palīdz saglabāt trauslai ādai sausumu un aizsardzību ilgāku laiku. Cieši ķermenim piegulošais, vīriešiem un sievietēm piemērotais vienreizlietojamais nakts iztrādājums paliek vietā, arī kustoties un grozoties. TENA ProSkin Pants Night raksturo izcila absorbcija pat tad, ja ir lielākas urīna noplūdes, mitrums tiek ātri un efektīvi aizvadīts no ādas uz izstrādājuma dziļākajiem slāņiem, tas garantē drošību pret noplūdēm visu nakti. No mīkstiem, gaisa caurlaidīgiem materiāliem izgatavotās biksītes veicina ādas veselību un ir piemērotas vidējas un stipras pakāpes urīna nesaturēšanai nakts laikā. Baudiet labāku miegu naktī ar TENA ProSkin Pants Night.

  • Aizsardzība guļus stāvoklī
  • Trīskārša aizsardzība ādas saudzēšanai
  • Ādas veselības alianses apstiprinājums
lietošana
TENA ProSkin Pants uzsūcošās biksītes tiek lietotas tieši tāpat kā ierastā apakšveļa. Tās novilkt var ļoti vienkārši — atplēšot sānu vīles.
ražotājs

SCA Hygiene prod., Slovākija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 34 reizes