Hedelix pilieni 40 mg/ml, 50 ml | internetaptieka.lv
Hedelix pilieni 40 mg/ml, 50 ml | internetaptieka.lv
Hedelix pilieni 40 mg/ml, 50 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Hedelix pilieni 40 mg/ml, 50 ml

5,21€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Hedelix s. a. ir augu izcelsmes zāles, kuras lieto elpceļu katarāla iekaisuma; hroniskiekaisīgu bronhu slimību simptomātiskai ārstēšanai. Ja sūdzības saglabājas ilgāk kā dažas dienas, ja parādās elpas trūkums, paaugstitemperatūra, krēpas ar strutu vai asiņu piejaukumu, nekavējoties griezieties pie ārsta! Ja pēc 5 dienām nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Hedelix s. a. ir augu izcelsmes zāles, kuras lieto elpceļu katarāla iekaisuma; hroniskiekaisīgu bronhu slimību simptomātiskai ārstēšanai. Ja sūdzības saglabājas ilgāk kā dažas dienas, ja parādās elpas trūkums, paaugstitemperatūra, krēpas ar strutu vai asiņu piejaukumu, nekavējoties griezieties pie ārsta! Ja pēc 5 dienām nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

sastāvs

Aktīvās vielas: Aktīvā viela: efejas lapu ekstrakts (Hederae helicis extractum). 

lietošana
Lūdzu, lietojiet Hedelix s.a., kā norādīts lietošanas instrukcijā. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu, ja Jums radušies jautājumi par zāļu lietošanu. Ja ārsts nav ieteicis citādi, lietojiet šādas devas: pieaugušie un bērni, kas vecāki par 10 gadiem - pa 31 pilienam 3 x dienā (atbilst 300 mg zāļu); bērni no 4-10 gadu vecuma - pa 21 pilienam 3 x dienā, (atbilst 200 mg zāļu); bērni vecumā no 2- 4 gadiem - pa 16 pilieniem 3 x dienā, (atbilst 150 mg zāļu). Lietošanas veids: iekšķīgai lietošanai. Lietojiet pilienus neatšķaidītā veidā, uzdzerot pietiekošu daudzumu šķidruma, piem., glāzi ūdens. Šīs zāles nevajadzētu lietot bez ārsta ziņas ilgāk kā dažas dienas. 
ražotājs

Krewel-Meuselbach GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 85 reizes