Nicorette Freshmint 4 mg, 30 košļājamās gumijas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Nicorette Freshmint 4 mg, 30 košļājamās gumijas

11,44€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Nicorette Freshmint 4 mg, 30 košļājamās gumijas Nicorette Freshmint košļājamo gumiju lieto, lai: ārstētu atkarību no tabakas, samazinot tieksmi pēc nikotīna un atcelšanas simptomus, un tādejādi sekmētu smēķēšanas pārtraukšanu tiem, kuri ir motivēti to darīt, palīdzētu smēķētājiem īslaicīgi atturēties no smēķēšanas, sekmētu smēķēšanas samazināšanu tiem, kuri nespēj vai nelabprāt vēlas ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Nicorette Freshmint 4 mg, 30 košļājamās gumijas Nicorette Freshmint košļājamo gumiju lieto, lai: ārstētu atkarību no tabakas, samazinot tieksmi pēc nikotīna un atcelšanas simptomus, un tādejādi sekmētu smēķēšanas pārtraukšanu tiem, kuri ir motivēti to darīt, palīdzētu smēķētājiem īslaicīgi atturēties no smēķēšanas, sekmētu smēķēšanas samazināšanu tiem, kuri nespēj vai nelabprāt vēlas atmest smēķēšanu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Nicorette Freshmint 4 mg košļājamā gumijaAktīvā(s) viela(s) ir nikotīna sveķu komplekss 20 mg, kas atbilst 4 mg nikotīna. 
lietošana
Nicorette Freshmint 4 mg košļājamo gumiju lieto, ja Jūs izsmēķējat vairāk kā 20 cigaretes dienā vaiiepriekš Jums nav izdevies atmest smēķēšanu ar 2 mg košļājamo gumiju.Nepārsniegt noteikto devu. 
ražotājs

McNeil AB, Zviedrija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 70 reizes