Nurofen Orange bērniem 100 mg, apelsīnu, 12 košļājamās kapsulas | internetaptieka.lv
Nurofen Orange bērniem 100 mg, apelsīnu, 12 košļājamās kapsulas | internetaptieka.lv
Nurofen Orange bērniem 100 mg, apelsīnu, 12 košļājamās kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Nurofen Orange bērniem 100 mg, apelsīnu, 12 košļājamās kapsulas

6,69€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Aktīvā viela, kas nodrošina šo zāļu iedarbību, ir ibuprofēns, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Nurofen Orange lieto bērniem no 7 līdz 12 gadu vecumam, kuri sver 20 – 40 kg, lai atvieglotu vieglas līdz vidēji smagas sāpes, tādas kā kakla sāpes, zobu sāpes, ausu sāpes, galvassāpes, nelielas sāpes un ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Aktīvā viela, kas nodrošina šo zāļu iedarbību, ir ibuprofēns, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Nurofen Orange lieto bērniem no 7 līdz 12 gadu vecumam, kuri sver 20 – 40 kg, lai atvieglotu vieglas līdz vidēji smagas sāpes, tādas kā kakla sāpes, zobu sāpes, ausu sāpes, galvassāpes, nelielas sāpes un sastiepumu sāpes, kā arī saaukstēšanās un gripas simptomus. Nurofen Orange arī pazemina augstu temperatūru (mazina drudzi). Jums jākonsultējas ar ārstu, ja Jūsu bērns nejūtas labāk vai jūtas sliktāk pēc 3 dienām.
sastāvs
Aktīvā viela ir  ibuprofēns. Katra košļājamā kapsula satur 100 mg ibuprofēna.- Citas sastāvdaļas ir: želatīns, attīrīts ūdens, glikozes šķīdums, saharoze, fumārskābe (E297), sukraloze, citronskābe (E330), acesulfāms K (E950), dinātrija edetāts, glicerīns, apelsīnu aromātviela, sarkanais dzelzs oksīds (E172), dzeltenais dzelzs oksīds (E172), titāna dioksīds (E171), propilēnglikols un HPMC 2910/hipromeloze 3cP.
lietošana
Iekšķīgai lietošanai.Zāles jāsakošļā pirms norīšanas. Ūdens nav nepieciešams.Tikai īslaicīgai lietošanai.Lietot mazāko efektīvo devu īsāku laiku, kas nepieciešams, lai atvieglotu simptomus. Nedodied Nurofen Orange bērniem līdz 7 gadu vecumam vai ar svaru līdz 20 kg.Ieteicamās devas skatīt lietošanas instrukcijā zemāk "skatīt reģistros"Bērniem ibuprofēna devu aprēķina atkarībā no ķermeņa masas, parasti vienreizējā deva ir no 5 līdz 10 mg/kg ķermeņa masas un maksimālā dienas deva ir 20-30 mg/kg ķermeņa masas.
ražotājs

Reckitt Benckiser

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 224 reizes