Nurofen suspensija mazuļiem un bērniem (apelsīnu garša), 100 ml | internetaptieka.lv
Nurofen suspensija mazuļiem un bērniem (apelsīnu garša), 100 ml | internetaptieka.lv
Nurofen suspensija mazuļiem un bērniem (apelsīnu garša), 100 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Nurofen suspensija mazuļiem un bērniem (apelsīnu garša), 100 ml

Drīz būs

Nurofen suspensija mazuļiem un bērniem 100 mg/5ml, 100 ml. Pret paaugstinātu temperatūru. Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret augstu temperatūru, sāpēm un pietūkumu. Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija satur aktīvo vielu ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Tā darbība ir ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Nurofen suspensija mazuļiem un bērniem 100 mg/5ml, 100 ml. Pret paaugstinātu temperatūru. Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret augstu temperatūru, sāpēm un pietūkumu. Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija satur aktīvo vielu ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Tā darbība ir mērķēta uz drudža un sāpju rašanās avotu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Ibuprofēns. 5 ml suspensijas iekšķīgai lietošanai satur aktīvo vielu 100 mg ibuprofēna (Ibuprofenum).
lietošana
Nurofen bērniem 100 mg/5 ml suspensija ir paredzēta zīdaiņiem no 3 mēnešu vecuma un bērniem.To lieto iekšķīgi, lai:bērnam ātri un efektīvi pazeminātu temperatūru (tai skaitā imunizācijas izraisītu drudzi), remdētu zobu šķilšanās sāpes, zobu sāpes, ausu sāpes, kakla sāpes, galvassāpes un vieglas sastiepuma radītas sāpes. 
ražotājs

BCM Ltd., Lielbritānija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 223 reizes