Solpadeine, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Solpadeine, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Solpadeine, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Solpadeine, 12 tabletes

5,26€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Solpadeine, 12 tabletes.  Solpadeine tabletes ieteicamas sāpju atvieglošanai reimatisku sāpju un muguras sāpju ārstēšanā.  Tās tiek ieteiktas arī galvassāpju, migrēnas, menstruāciju sāpju, izmežģījumu, zobu sāpju, neiralģijas, deguna blakusdobumu iekaisuma, kakla sāpju un drudža ārstēšanai, kā arī saaukstēšanās un gripas simptomātiskai ārstēšanai.  Par 12 gadiem vecāki bērni kodeīnu var lietot īslaicīgai ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Solpadeine, 12 tabletes.  Solpadeine tabletes ieteicamas sāpju atvieglošanai reimatisku sāpju un muguras sāpju ārstēšanā.  Tās tiek ieteiktas arī galvassāpju, migrēnas, menstruāciju sāpju, izmežģījumu, zobu sāpju, neiralģijas, deguna blakusdobumu iekaisuma, kakla sāpju un drudža ārstēšanai, kā arī saaukstēšanās un gripas simptomātiskai ārstēšanai.  Par 12 gadiem vecāki bērni kodeīnu var lietot īslaicīgai vidēji stipru sāpju atvieglošanai, ko nevar mazināt ar citiem pretsāpju līdzekļiem, piemēram, tikai ar paracetamolu vai ibuprofēnu.  Šīs zāles satur kodeīnu. Kodeīns pieder pie zāļu grupas, ko sauc par opioīdu pretsāpju līdzekļiem un kas mazina sāpes. To var lietot vienu pašu vai apvienojumā ar citiem pretsāpju līdzekļiem, piemēram, paracetamolu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Katra tablete satur 500 mg paracetamola (Paracetamolum), 8 mg kodeīna fosfāta hemihidrāta (Codeini phosphas hemihydricus) un 30 mg kofeīna (Coffeinum).  
lietošana
Pieaugušie un bērni no 12 gadu vecumaPa 2 tabletēm līdz 3–4 reizēm dienā pēc nepieciešamības. Nelietot biežāk kā ik pēc sešām stundām un nepārsniegt 4 devas (8 tabletes) 24 stundu laikā.Šīs zāles nedrīkst lietot ilgāk par 3 dienām. Ja pēc 3 dienām sāpes nepāriet, konsultējieties ar ārstu.Solpadeine nedrīkst lietot par 12 gadiem jaunāki bērni, jo iespējami smagi elpošanas traucējumi.Nelietot kopā ar citām paracetamolu vai kodeīnu saturošām zālēm.Nepārsniegt norādīto devu.Ja simptomi saglabājas, konsultējieties ar ārstu. 
ražotājs

GlaxoSmithKline Dungarvan Ltd, Īrija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 444 reizes