Theraflu NT pulveris pirms miega, 6 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Theraflu NT pulveris pirms miega, 6 paciņas

6,42€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Theraflu NT pulveris pirms miega, 6 paciņas Theraflu NT sastāvā ir četras aktīvās sastāvdaļas, kas iedarbojas uz saaukstēšanās un gripas simptomiem: paracetamols ir pretsāpju (analgētiskais līdzeklis) un drudža mazinātājs (samazina temperatūru, kad Jums ir drudzis) pseidoefedrīna hidrohlorīds ir deguna un deguna blakusdobumu tūsku mazinošs līdzeklis. Tas atvieglo spiedienu, ko rada ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Theraflu NT pulveris pirms miega, 6 paciņas Theraflu NT sastāvā ir četras aktīvās sastāvdaļas, kas iedarbojas uz saaukstēšanās un gripas simptomiem: paracetamols ir pretsāpju (analgētiskais līdzeklis) un drudža mazinātājs (samazina temperatūru, kad Jums ir drudzis) pseidoefedrīna hidrohlorīds ir deguna un deguna blakusdobumu tūsku mazinošs līdzeklis. Tas atvieglo spiedienu, ko rada aizlikts deguns un deguna blakusdobumi dekstrometorfāna hidrobromīds ir klepus nomācējs hlorfenamīna maleāts ir antihistamīna līdzeklis. Tas atvieglo iesnas, šķaudīšanu un acu niezi un asarošanu Theraflu NT lieto tādu saaukstēšanās un gripas simptomu mazināšanai kā: sāpes drudzis deguna un deguna blakusdobumu aizlikums klepus iesnas un šķaudīšana acu nieze un asarošana.

sastāvs

Aktīvās vielas: Paracetamols, pseidoefedrīna hidrohlorīds, dekstrometorfāna hidrobromīds un hlorfenamīna maleāts. Katra paciņa satur 60 mg pseidoefedrīna hidrohlorīda (pseudoephedrini hydrochloridum), 4 mg hlorfenamīna maleāta (chlorphenamini maleas), 30 mg dekstrometorfāna hidrobromīda (dextromethorphani hydrobromidum) un 1000 mg paracetamola (paracetamolum). 

lietošana
Pieaugušajiem un par 12 gadiem vecākiem bērniem: pa 1 paciņai ik pēc 6 stundām vai kā norādījis ārsts. Izšķīdināt 1 paciņu glāzē karsta ūdens, dzert karstu. Theraflu NT deva nedrīkst pārsniegt 4 paciņas 24 stundu laikā un ārstēšanas ilgums – 5 dienas. 
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 102 reizes