Product
Thumb
Pārtika

Aptamil 2 mākslīgais piena maisījums ar Pronutra+ zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma, 800 g

Eur 13,62 800 g
daudzums
Aptamil 2 piena maisījums zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma. Bagātināts ar klīniski pārbaudītu galakto- un fruktooligosaharīdu kompleksu (GOS/FOS - 0,8g/100ml), nukleotīdiem un garo ķēžu polinepiesātināto taukskābju maisījumu (LCP Milupan). Aptamil 2 piena maisījums nesatur glutēnu. Aptamil 2 ir paredzēts veseliem zīdaiņiem no 6 mēnešu vecumam kā mātes piena aizvietotājs, ja ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Aptamil 2 piena maisījums zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma. Bagātināts ar klīniski pārbaudītu galakto- un fruktooligosaharīdu kompleksu (GOS/FOS - 0,8g/100ml), nukleotīdiem un garo ķēžu polinepiesātināto taukskābju maisījumu (LCP Milupan). Aptamil 2 piena maisījums nesatur glutēnu. Aptamil 2 ir paredzēts veseliem zīdaiņiem no 6 mēnešu vecumam kā mātes piena aizvietotājs, ja zīdīšana nav iespējama vai nav pietiekama. Bērniem vecākiem par 4 - 6 mēnešiem ārsts var ieteikt ieviest ēdienkartē citus produktus kā papildinājumu piena maisījumam.
sastāvs
Demineralizēts piena sūkalu pulveris, augu eļļas, piena laktoze, vājpiena pulveris, oligosaharīdi (galaktooligosaharīdi (no piena), fruktooligosaharīdi) u.c.sastāvdaļas.
lietošana
Katrai ēdienreizei sagatavojiet jaunu maisījumu un uzreiz sāciet ēdināšanu. Neizmantojiet sagatavota maisījuma pārpalikumus nākamajā ēdienreizē. Nesildiet piena maisījumu mikroviļņu krāsnī (var pārkarsēt). 
ražotājs