Product
Thumb
Pārtika

Aptamil 4 piena maisījums, 800 g

Eur 13,62 800 g
daudzums

Piena dzēriens mazuļiem no 2 gadu vecuma.

Atšķirībā no govs piena Aptamil 4 Kindermilch satur bērna vecumam atbilstošas olbaltumvielas, kā arī nodrošina strauji augošo organismu ar citām svarīgākajām uzturvielām. Piena dzēriens no 2 gadu vecuma - Aptamil 4 Kindermilch satur Pronutra+ kompleksu: bagātināts ar klīniski pārbaudītu galakto- un fruktooligosaharīdu kompleksu (GOS/FOS ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Piena dzēriens mazuļiem no 2 gadu vecuma.

Atšķirībā no govs piena Aptamil 4 Kindermilch satur bērna vecumam atbilstošas olbaltumvielas, kā arī nodrošina strauji augošo organismu ar citām svarīgākajām uzturvielām. Piena dzēriens no 2 gadu vecuma - Aptamil 4 Kindermilch satur Pronutra+ kompleksu: bagātināts ar klīniski pārbaudītu galakto- un fruktooligosaharīdu kompleksu (GOS/FOS - 1,2g/100ml), dzelzi un vitamīniem A un D. Aptamil 4 Kindermilch satur A un C vitamīnus, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību.

lietošana
Jūsu bērna veselībai ir svarīgi, lai piena dzēriens tiktu pagatavots saskaņā ar norādījumiem. Pirms maisījuma gatavošanas nomazgājiet rokas, lietojiet tīrus vai sterilizētus piederumus. Katrai ēdienreizei sagatavojiet jaunu dzērienu un izlietojiet 2 stundu laikā. Neizmantojiet sagatavota dzēriena pārpalikumus nākamajā ēdienreizē.
  1. Uzvāriet dzeramo ūdeni un atdzesējiet līdz 40º C temperatūrai.
  2. Saskaņā ar ēdināšanas tabulu, ielejiet krūzītē ūdeni.
  3. Pievienojiet precīzu daudzumu pulvera, izmantojot pievienoto mērkaroti. Nolīdziniet pulveri mērkarotē.
  4. Samaisiet ar karoti, līdz pulveris pilnībā izšķīdis. Pārliecinieties, ka dzēriens nav pārāk karsts (apm. 37º C).

Atvērtu iepakojumu glabāt cieši noslēgtu vēsā, sausā vietā (< 25 °C), neglabāt ledusskapī. Atvērta iepakojuma saturu izlietot 4 nedēļu laikā.

 

ražotājs

Nutricia