Product
Thumb
Pārtika

Coral Water (koraļļu ūdens), 6 paciņas

Eur 4,41 6 paciņas
daudzums
Coral Water (koraļļu ūdens), 6 paciņas. Palīdz neitralizēt cilvēka organismā pārāk lielo skābju daudzumu, kuru veicina stress un alkohola, nikotīna, sāls, cukura, gaļas, zivju un piena produktu lietošana. Dzeramajā ūdenī esošais kalcijs un magnijs jonu formā striprina arī kaulu struktūru, tādejādi aizsargā cilvēku no artrīta osteoporozes, kuņģa, zarnu trakta saslimšanām ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Coral Water (koraļļu ūdens), 6 paciņas. Palīdz neitralizēt cilvēka organismā pārāk lielo skābju daudzumu, kuru veicina stress un alkohola, nikotīna, sāls, cukura, gaļas, zivju un piena produktu lietošana. Dzeramajā ūdenī esošais kalcijs un magnijs jonu formā striprina arī kaulu struktūru, tādejādi aizsargā cilvēku no artrīta osteoporozes, kuņģa, zarnu trakta saslimšanām, sirds - asinsvadu saslimšanām, palīdz vieglāk pārvarēt menopauzi.
sastāvs
1g sasmalcinātu Sango koraļļa graudiņu (995 mg koraļļa un 5 mg C vitamīna). 
lietošana
Sango koralli ievietot traukā ar 2 litriem ūdens. Ūdeni ir vēlams ņemt no krāna, jo vērtīgāk ir dzert svaigu ūdeni. Sango koraļļa graudiņiem ir poraina struktūra un šajās porās korallis absorbē krāna ūdenī esošos kaitīgos piemaisījumus, t.sk. - hloru un smagos metālus. Sango korallis ūdenī izdala 74 minerāļus un mikroelementus jonu formā. Starp tiem ir arī sudraba joni, kuri veic ūdens attīrīšanas funkcijas. Pēc 1 stundas ūdens ir gatavs lietošanai. Dzeramā ūdens pH līmenis paaugstinās aptuveni pēc 15 minūtēm. Ūdens ir ļoti garšīgs, ja to nedaudz atvēsina. Ja Sango koralli ieber alkoholiskā dzērienā, tad var izbēgt no iespējamas saindēšanās un paģiru sindroma.Koraļļa ūdenī var gatavot arī ēdienu. 
ražotājs

Marine Bio, Japāna