Product
Thumb
Pārtika

Dr. Tereško tēja Cukura vielmaiņai, 57 g

Eur 3,24 57 g
daudzums

Dr. Tereško tēja Cukura vielmaiņai, 57 g Pirms lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu. Lietojot tēju, kontrolēt cukura līmeni asinīs un insulīna devu. Veselības tējā CUKURA VIELU MAIŅAS KOMPENSĀCIJAI ir apvienoti augi, kas veicina insulīna veidošanos aizkuņģa dziedzera šūnās; tie ir lucernas laksti un pienenes saknes; savukārt, mellenes lapas un āboliņa. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Dr. Tereško tēja Cukura vielmaiņai, 57 g

 

Pirms lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu. Lietojot tēju, kontrolēt cukura līmeni asinīs un insulīna devu.

 

Veselības tējā CUKURA VIELU MAIŅAS KOMPENSĀCIJAI ir apvienoti augi, kas veicina insulīna veidošanos aizkuņģa dziedzera šūnās; tie ir lucernas laksti un pienenes saknes; savukārt, mellenes lapas un āboliņa ziedi sekmē cukura izmantošanu šūnās.
 
Asinsvadu stāvokli uzlabo nātru lapas, to iespaidā samazinās asinsvadu caurlaidība un trauslums; pupiņu pākstis veicina vielu maiņas gala produktu izvadīšanu no organisma, kas ir ļoti būtiski, lai mazinātu intoksikāciju.
 
Kopumā veselības tēja CUKURA VIELU MAIŅAS KOMPENSĀCIJAI samazina komplikāciju rašanās iespēju, kas raksturīgas diabētam, kā arī nedaudz pazemina cukura līmeni asinīs. Labāki rezultāti, lietojot šo tēju, ir novēroti 2. tipa cukura diabēta gadījumā.

Pirms uzsākt lietot tēju, ieteicams konsultēties ar ārstu un kontrolēt cukura līmeni asinīs, jo, iespējams, būs jāsamazina insulīna preparātu deva.
sastāvs

1 ēdamkarote satur: mellenes laksti 0.42 g, nātres laksti 0.33 g, pupiņas pākstis 0.31 g, lucernas ziedi 0.28 g, pienenes saknes 0.25 g.

 

lietošana
3 ēdamkarotes tējas maisījuma, aplej ar 2 glāzēm verdoša ūdens, ļauj ievilkties 15-20minūtes, nolej. Biezumus aplej ar 250ml ūdens, vāra 8-10 minūtes uz lēnas uguns, novārījumu pievieno iepriekš pagatavotajam izvilkumam. Lieto pa 3 glāzēm 3 reizes dienā pirms ēšanas.
Glabāt tumšā, sausā vietā!

 

ražotājs

Dr. Tereško, Latvija