Product
Thumb
Pārtika

Nutricia Nutridrink ar šokolādes garšu, 4 x 125 ml

Eur 11,48 4 x 125 ml
daudzums
Nutricia Nutridrink ar šokolādes garšu, 4 x 125 ml Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, sabalansēts produkts ar augstu enerģētisko vērtību (2,4 kcal/ml), paredzēts dzeršanai. Svarīgākās produkta īpašības: Enerģētiskā vērtība - 2,4 kcal / 1 ml uzturvielu attiecība: olbaltumvielas 16%, ogļhidrāti 49%, tauki 35% liels enerģijas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Nutricia Nutridrink ar šokolādes garšu, 4 x 125 ml Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, sabalansēts produkts ar augstu enerģētisko vērtību (2,4 kcal/ml), paredzēts dzeršanai. Svarīgākās produkta īpašības: Enerģētiskā vērtība - 2,4 kcal / 1 ml uzturvielu attiecība: olbaltumvielas 16%, ogļhidrāti 49%, tauki 35% liels enerģijas daudzums mazā tilpumā bez šķiedrvielām bez glutēna un laktozes. Indikācijas: Diētiskai lietošanai pacientiem, kam nepieciešams papilduzturs slimību gadījumos, kas saistītas ar nepietiekamu uztura uzņemšanu. Malnutrīcija vai tās risks, uztura uzņemšanas traucējumi, slimības dēļ samazināta apetīte, paaugstināta olbaltumvielu un enerģijas nepieciešamība, pirms un pēc operācjām, cistiskā fibroze. Kontrindikācijas: nav piemērots bērniem līdz 3 gadu vecumam, nav piemērots pacientiem ar galaktozēmiju, nav piemērots parenterālai lietošanai. Svarīga informācija: produkts lietojams ārstniecības personu uzraudzībā, lietot piesardzīgi bērniem vecumā no 3 līdz 6 gadiem.
lietošana
Lietošanai gatavs, dzeršanai paredzēts produkts. Ieteicams lietot atdzesētu. Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt. Uzglabāt sausā, vēsā  vietā. Atvērtu iepakojumu uzglabāt ledusskapī ne ilgāk kā 24 stundas, cieši aizverot pudelīti. 
ražotājs

N.V. Nutricia, Nīderlande.

Skatīt reģistros