Product
Thumb
Pārtika

Nutricia Nutrini Energy Multi fibre, 500 ml

Eur 9,74 500 ml
daudzums

Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, sabalansēts, šķiedrvielas saturošs produkts ar augstuenerģētisko vērtību, paredzēts barošanai caur zondi. Bez glutēna un laktozes. Indikācijas: Diētiskai lietošanai bērniem slimību gadījumos, kas saistītas ar nepietiekamu uztura uzņemšanu. Indicēts bērniem 1-6 gadu vecumā vai ar ķermeņa masu līdz 8-20 kg. Rīšanas. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Diētiska pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Ar uzturvielām pilnīgi nokomplektēts, sabalansēts, šķiedrvielas saturošs produkts ar augstuenerģētisko vērtību, paredzēts barošanai caur zondi. Bez glutēna un laktozes. Indikācijas: Diētiskai lietošanai bērniem slimību gadījumos, kas saistītas ar nepietiekamu uztura uzņemšanu. Indicēts bērniem 1-6 gadu vecumā vai ar ķermeņa masu līdz 8-20 kg. Rīšanas traucējumi, cistiskā fibroze, psihisku iemeslu dēļ samazināta ēstgriba, atveseļošanās pēc operācijas, sirds mazspēja, onkoloģiskie pacienti pēc ķīmijterapijas vai staru terapijas, pacienti, kam nepieciešama barošana caur zondi un ir aizcietējumi vai caurejas, īsās zarnas sindroms. Kontrindikācijas: nav piemērots parenterālai lietošanai, nav piemērots zīdaiņiem un pacientiem ar galaktozēmiju. Svarīga informācija: produkts lietojams ārstniecības personu uzraudzībā, produkts piemērots lietošanai kā vienīgais uzturvielu avots, neatšķaidīt un nepievienot produktam medikamentus.

 

sastāvs

lietošana
Lietošanai gatavs produkts, piemērots barošanai caur zondi. Pirms lietošanas labi sakratīt. Lietot istabas temperatūrā vai uzsildītu.

 

ražotājs