Product
Thumb
Pārtika

Nutrison advanced Peptisorb, 500 ml

Eur 7,73 500 ml
daudzums
Pilnvērtīga, sabalansēta, šķidra diētiskā pārtika, paredzēta pacientu enterālai barošanai, kuras enerģētiskā vērtība 1 kcal/1 ml. Sastāvā ir olbaltumvielas (tās sastāv no brīvo aminoskābju un īsu peptīdu posmu maisījuma), ogļhidrāti (maltodeksīns), vitamīni un minerālvielas; neliels daudzums taukvielu (augu eļļa un vidēja garuma triglicerīdi MCT).Nozīmē, ja ir uzturvielu nepietiekama uzņemšana, kuru izraisa ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Pilnvērtīga, sabalansēta, šķidra diētiskā pārtika, paredzēta pacientu enterālai barošanai, kuras enerģētiskā vērtība 1 kcal/1 ml. Sastāvā ir olbaltumvielas (tās sastāv no brīvo aminoskābju un īsu peptīdu posmu maisījuma), ogļhidrāti (maltodeksīns), vitamīni un minerālvielas; neliels daudzums taukvielu (augu eļļa un vidēja garuma triglicerīdi MCT).Nozīmē, ja ir uzturvielu nepietiekama uzņemšana, kuru izraisa gremošanas un olbaltumvielu, taukskābju, disaharīdu rezorbcijas traucējumi, kas rodas: zarnu iekaisuma slimību gadījumā īsās zarnas sindroma gadījumā liesas nepietiekamības gadījumā pēc gremošanas trakta operācijām.
sastāvs
Olbaltumvielas, Ogļhidrāti, Tauki, Minerālvielas, Vitamīni, Osmolaritāte. 
lietošana
Bērni un pieaugušie, kuri slimo ar galaktozēmiju. 1-6 gadus veciem bērniem nozīmēt tikai kā papildu diētikso preperātu.Prdukts gatavs lietošanai. Nozīmējams kā dzeramā pārtika piedeva vai lietojams barošanā caur zondi pilinot ar gravitācijas metodi caur enterālās barošanas sistēmu Flocare vai dozējot ar sūkni Flocre Infinity vai Flocare 800.1500-2000 ml atbilst dienas pārtikas vielu daudzumam. 
ražotājs

N.V. Nutricia, Nīderlande

Skatīt reģistros