Product
Thumb
Pārtika

Nutrison Powder pulveris, 430 g

Eur 12,05 430 g
daudzums

Nutrison Powder pulveris, 430 g. Pilnvērtīga, sabalansēta, diētiska pārtika ar vaniļas garšu, pulvera veidā. Lietojama kā enterālais maisījums, kura enerģētiskā vērtība - 1kcal/1ml. Sastāvā ir olbaltumvielas (kazeīns), ogļhidrāti (glikozes sīrups), taukvielas, vitamīni un minerālvielas. Bez laktozes un glutēna, mazšķiedrvielu. Indikācijas:nepietiekamas uzturvielu uzņemšanas gadījumāja ir apetītes traucējumi un norīšanas problēmaspēcoperācijas periodāja . Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Nutrison Powder pulveris, 430 g.

 

Pilnvērtīga, sabalansēta, diētiska pārtika ar vaniļas garšu, pulvera veidā. Lietojama kā enterālais maisījums, kura enerģētiskā vērtība - 1kcal/1ml.

 

Sastāvā ir olbaltumvielas (kazeīns), ogļhidrāti (glikozes sīrups), taukvielas, vitamīni un minerālvielas. Bez laktozes un glutēna, mazšķiedrvielu.

 

Indikācijas:

  • nepietiekamas uzturvielu uzņemšanas gadījumā
  • ja ir apetītes traucējumi un norīšanas problēmas
  • pēcoperācijas periodā
  • ja ir onkoloģiskās saslimšanas
  • ja ir galvaskausa un smadzeņu traumas, ja slimo ar mukoviscidozi.
sastāvs

lietošana
Sagatavošana: 430 g pulvera izšķīdināt 1700 ml ūdens (2000 ml suspensijas) - pieaugušajiem. Atkarībā no atšķaidījuma var iegūt normālas vai biezas konsistences enterālo maisījumu. Lietošanas veids un devas: ikdienas diētas papildināšanai; var lietot kā sabalansētu diētu, pilinot caur zondi.

 

ražotājs