Product
Thumb
Pārtika

Nutrison Protein Plus, 1000 ml

Eur 9,18 1000 ml
daudzums
Produkts nav pieejams

Pilnvērtīgs, ar lielu olbaltumvielu daudzumu, īpaši kalorijām bagāts (1,25 kcal/ml) pārtikas produkts, kas paredzēts uztura terapijai caur gremošanas traktu, pacientiem, kas nespēj uzņemt pietiekami daudz uzturu caur muti un kam ir nepieciešama barošana caur zondi vai stomu. Satur lielu olbaltumvielu daudzumu, kas svarīgs pacientiem ar smagām saslimšanām. Nepietiekama uztura profilakse. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Pilnvērtīgs, ar lielu olbaltumvielu daudzumu, īpaši kalorijām bagāts (1,25 kcal/ml) pārtikas produkts, kas paredzēts uztura terapijai caur gremošanas traktu, pacientiem, kas nespēj uzņemt pietiekami daudz uzturu caur muti un kam ir nepieciešama barošana caur zondi vai stomu. Satur lielu olbaltumvielu daudzumu, kas svarīgs pacientiem ar smagām saslimšanām. Nepietiekama uztura profilakse un ārstēšana pacientiem ar palielinātu vajadzību pēc olbaltumvielām šādos gadījumos:

  • daudzas ķermeņa traumas;
  • pēcoperācijas laikposms ar hiperkatabolismu;
  • onkoloģiskās slimības;
  • apdegumi;
  • asinsrites vai elpošanas mazspēja;
  • smagas infekcijas.

Olbaltumvielu avots ir govs piena olbaltumvielas (sūkalu un kazeīna olbaltumvielas) un augu izcelsmes olbaltumvielas (zirņu un sojas). kas pilnībā nodrošina cilvēkam nepieciešamo neaizvietojamo un aizvietojamo aminsokābiju daudzumu.

Ogļhidrātu avots ir maltodekstrīni, kas viegli uzsūcas.

Liels mikroelementu un vitamīnu daudzums.

Bez šķiedrvielām.

Bez laktozes.

Bez glutēna.

Lietot pēc ārsta norādījumiem.

Nav piemērots zīdaiņiem un pacientiem ar galaktozēmiju.

Uzmanīgi nozīmēt 1-6 gadus veciem bērniem.

Nav piemērots parenterālai lietošanai.

Ņemot vērā lielo olbaltumvielu daudzumu, produkts nav izmantojams pacientiem ar nieru mazspēju (ja netiek piemērota nieru aizstājterapija) un aknu mazspēju, kas saistīta ar aknu encefalopātijas attīstīšanās risku.

 

Produkts ir gatavs lietošanai.

Nozīmēt caur zondi vai stomu kopā ar enterālajam uzturam paredzētiem piederumiem Flocare® poliuretāna zondi vai izmantojot  Flocare® Infinity sūkni.

 

1500-2000 ml pārtikas nodrošina diennakts vajadzību pēc uzturvielām.

sastāvs

Ūdens, maltodekstrīns, augu eļļas, sūkalu olbaltumvielas (no piena), kazeināti (piena olbaltumvielas), olbaltumvielas no zirņiem, sojas olbaltumvielas, kālija citrāts, emulgators: sojas lecitīni, ortofosforskābes magnija sāļi, zivju eļļa, kalcija karbonāts, kālija hidroksīds, karotenoīdi (satur sojas lecitīnu): beta karotīns, luteīns, likopēns; nātrija hlorīds, holīna hlorīds, nātrija  citrāts, ortofosforskābes kalcija sāļi, kālija hlorīds, nātrija L-askorbāts, magnija karbonāts, dzelzs (II) laktāts, cinka sulfāts, nikotīnamīds, retinilacetāts, DL-alfa-tokoferilacetāts, vara glikonāts, mangāna sulfāts, nātrija selenīts, holekalciferols, kalcija D-pantotenāts, hroma(III) hlorīds, D-biotīns, tiamīna hidrohlorīds, pteroilmonoglutamīnskābe (folskābe), piridoksīna hidrohlorīds, riboflavīns, kālija jodīds, nātrija fluorīds, nātrija (VI) molibdāts, fitomenadions, ciānkobalamīns

 

lietošana
Pirms lietošanas pārbaudiet produkta izskatu un labi sakratiet. Nepievienot produktam medikamentus. Neatšķaidīt produktu.  Lietojiet  siltu (istabas temperatūras siltumā). Pēc atvēršanas produkta maksimālais lietošanas laiks ir 24 stundas (ar nosacījumu, ka rīkošanās ar iepakojumu ir norisinājusies aseptiskā veidā).

 

ražotājs

N.V. Nutricia, Nīderlande

Skatīt reģistros