PanSalt mineralizēta galda sāls ar jodu, 450 g
PanSalt mineralizēta galda sāls ar jodu, 450 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Pārtika

PanSalt mineralizēta galda sāls ar jodu, 450 g

Eur 4,07 450 g
daudzums
PanSalt mineralizēta galda sāls ar jodu, 450 g. PanSalt ir zinātnieku un mediķu izstrādāts produkts, lietojams parastās sāls vietā tādos pašos daudzumos. Labas garšas un dzīves sāls, satur vērtīgas minerālvielas. Izmantojot PanSalt minerālsāli, Jūsu ēdiens gūst labu sāls garšu bez kaitīgās parastās sāls iedarbības. PanSalt sastāvā ir daudz vērtīgu minerālvielu ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
PanSalt mineralizēta galda sāls ar jodu, 450 g. PanSalt ir zinātnieku un mediķu izstrādāts produkts, lietojams parastās sāls vietā tādos pašos daudzumos. Labas garšas un dzīves sāls, satur vērtīgas minerālvielas. Izmantojot PanSalt minerālsāli, Jūsu ēdiens gūst labu sāls garšu bez kaitīgās parastās sāls iedarbības. PanSalt sastāvā ir daudz vērtīgu minerālvielu, kas aizsargā asinsvadu sistēmu un mazina tūsku.
sastāvs
Nātrija hlorīds 57%, kālija hlorīds 28%, magnija sulfāts 12%, lizīna hidrohlorīds 2%, silīcija dioksīds 1%, kālija jodīts 0.0036%). PanSalt satur jodu 25mg/kg. 
lietošana
Tā kā PanSalt minerālsāls ir vieglāka par parasto sāli, dozējot var to pievienot 1/3 vairāk (dozējot gramos). PanSalt sastāvā ir tikpat daudz joda, cik parastā sālī: 2,5 mg/ 100 g.Latvijā pieejama 2 iepakojumos: 250 g un 450 g. 
ražotājs

Oriola Oy, Somija

Skatīt reģistros