Preop, 4 x 200 ml
Preop, 4 x 200 ml
Preop, 4 x 200 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Preop, 4 x 200 ml

8,02€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Caurspīdīgs, šķidrs, dzerams produkts uz maltodekstrīna bāzes, kas paredzēts ķirurģiskiem pacientiem, lai sagatavotos pirms operācijas. Sastāvā ir ogļhidrāti un elektrolīti. Sastāvā ir saldinātāji: acesulfāms K un nātrija saharīds. Bez šķiedrvielām. Bez glutēna. Maza osmolaritāte. Ar citronu garšu. Lietot ārsta uzraudzībā. Produkts nav paredzēts lietošanai kā vienīgo pārtikas avotu. Uzmanīgi nozīmēt ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Caurspīdīgs, šķidrs, dzerams produkts uz maltodekstrīna bāzes, kas paredzēts ķirurģiskiem pacientiem, lai sagatavotos pirms operācijas. Sastāvā ir ogļhidrāti un elektrolīti. Sastāvā ir saldinātāji: acesulfāms K un nātrija saharīds. Bez šķiedrvielām. Bez glutēna. Maza osmolaritāte. Ar citronu garšu. Lietot ārsta uzraudzībā. Produkts nav paredzēts lietošanai kā vienīgo pārtikas avotu. Uzmanīgi nozīmēt bērniem un diabēta pacientiem. Produkts nav paredzēts lietošanai zīdaiņiem. Nelietot akūtu operāciju gadījumā, kā arī pacientiem ar lēnāku kuņģa iztukšošanos. Produkts ir gatavs lietošanai. Vislabāk dzert atdzesētu.

sastāvs

Ūdens, maltodekstrīns, fruktoze, kālija citrāts, nātrija citrāts, skābuma regulētājs (citronskābe), aromatizētājs, saldinātāji (acesulfāms K, nātrija saharīns). 

lietošana
4x200ml vakarā pirms operācijas.2x200ml no rīta, ne vēlāk kā 2 stundas pirms anestēzijas. 
ražotājs

N.V.Nutricia, Nīderlande

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 66 reizes