Product
Thumb
Pārtika

Rūķīšu Asinszāles tēja, 50 g

Eur 1,66 50 g
daudzums
Produkts nav pieejams
Rūķīšu Asinszāles tēja, 50 g. Asinszāles tēja dziedināšanas mērķiem tiek izmantota, lai uzlabotu kuņģa, zarnu un visu gremošanas orgānu darbību, novērstu žultsakmeņu veidošanos un žults aizturi žultspūslī, uzlabotu asinsriti. Senatnē augam piedēvēja savelkošas, antiseptiskas, sāpes remdinošas īpašības. Nesenākā pagātnē asinszāles tēja arvien vairāk kļuvusi pazīstama kā līdzeklis pret depresiju. Augu ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Rūķīšu Asinszāles tēja, 50 g. Asinszāles tēja dziedināšanas mērķiem tiek izmantota, lai uzlabotu kuņģa, zarnu un visu gremošanas orgānu darbību, novērstu žultsakmeņu veidošanos un žults aizturi žultspūslī, uzlabotu asinsriti. Senatnē augam piedēvēja savelkošas, antiseptiskas, sāpes remdinošas īpašības. Nesenākā pagātnē asinszāles tēja arvien vairāk kļuvusi pazīstama kā līdzeklis pret depresiju. Augu nav ieteicams lietot lielās devās. Var pastiprināt jūtību pret saules gaismu.
sastāvs
Asinszāles laksti (herba Hyperici). 
lietošana
Asinszāles tējas pagatavošanai izmanto 1 ēdamkaroti drogu, ko:aplej ar 1 glāzi vāroša ūdens un notur vai aplej ar 1 glāzi ūdens un vāra 10-20 min.Asinszāles tēja jālieto ierobežotā daudzumā. 
ražotājs

Z/S Rūķīšu tēja, Latvija