Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Coldrex HotRem Honey & Lemon pulveris ar medus un citrona garšu, 10 paciņas

Eur 7,71 10 paciņas
daudzums
Produkts nav pieejams
Coldrex HotRem Honey Lemon ar medus un citrona garšu, 10 paciņas Karstais dzēriens Coldrex HotRem Honey Lemon ir pieaugušajiem paredzētas zāles, ko lieto saaukstēšanās un gripas gadījumā. Tas satur trīs aktīvās vielas: paracetamolu, kas atvieglo sāpes un drudža laikā pazemina ķermeņa temperatūru; fenilefrīna hidrohlorīdu, kas atbrīvo degunu un deguna blakusdobumus ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Coldrex HotRem Honey Lemon ar medus un citrona garšu, 10 paciņas Karstais dzēriens Coldrex HotRem Honey Lemon ir pieaugušajiem paredzētas zāles, ko lieto saaukstēšanās un gripas gadījumā. Tas satur trīs aktīvās vielas: paracetamolu, kas atvieglo sāpes un drudža laikā pazemina ķermeņa temperatūru; fenilefrīna hidrohlorīdu, kas atbrīvo degunu un deguna blakusdobumus, palīdzot jums vieglāk elpot; C vitamīnu (askorbīnskābi), kas palīdz aizstāt C vitamīnu, kas varētu būt zaudēts saaukstēšanās un gripas agrīnās stadijās.
lietošana
Pieaugušajiem (arī gados vecākiem cilvēkiem) un bērniem no 12 gadu vecuma:Parastā deva ir viena paciņa ik pēc 4 – 6 stundām pēc nepieciešamības.Nelietot biežāk kā reizi 4 stundās.Nelietot vairāk par 5 paciņām 24 stundu laikā.Nepārsniedziet norādīto devu.Nelietot vienlaikus ar citām zālēm, kas satur paracetamolu, vai ar zālēm, kasmazina saaukstēšanās, gripas un aizlikta deguna simptomus.Bērniem līdz 12 gadu vecumam: Nav ieteicams, izņemot gadījumus, kad toiesaka ārsts. 
ražotājs

SmithKline Beecham S.A., Spānija

Skatīt reģistros