Coldrex HotRem Honey & Lemon pulveris ar medus un citrona garšu, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Coldrex HotRem Honey & Lemon pulveris ar medus un citrona garšu, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Coldrex HotRem Honey & Lemon pulveris ar medus un citrona garšu, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Coldrex HotRem Honey & Lemon pulveris ar medus un citrona garšu, 10 paciņas

Zīmols: Coldrex

9,52€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Coldrex HotRem Honey & Lemon lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai. Coldrex HotRem Honey & Lemon satur trīs aktīvās vielas: paracetamolu, kas atvieglo sāpes un drudža laikā pazemina ķermeņa temperatūru; fenilefrīna hidrohlorīdu – deguna gļotādas tūsku mazinošu līdzekli, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu; C vitamīnu ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Coldrex HotRem Honey & Lemon lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai. Coldrex HotRem Honey & Lemon satur trīs aktīvās vielas: paracetamolu, kas atvieglo sāpes un drudža laikā pazemina ķermeņa temperatūru; fenilefrīna hidrohlorīdu – deguna gļotādas tūsku mazinošu līdzekli, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu; C vitamīnu (askorbīnskābi), kas palīdz atjaunot organismā C vitamīna daudzumu, kas varētu būt zaudēts gripas un saaukstēšanās sākuma fāzē. Ja pēc 3 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

sastāvs

Aktīvās vielas: Paracetamols, fenilefrīna hidrohlorīds un askorbīnskābe (C vitamīns). Katra paciņa satur 750 mg paracetamola, 10 mg fenilefrīna hidrohlorīda un 60 mg askorbīnskābes.

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Vienmēr lietojiet vismazāko efektīvo devu, kas nepieciešama simptomu mazināšanai. Pieaugušie (ieskaitot gados vecākus cilvēkus) un pusaudži no 16 gadu vecuma ar ķermeņa masu vairāk nekā 54 kgIeteicamā deva ir viena paciņa ik pēc 4 līdz 6 stundām pēc vajadzības. Nelietot vairāk par 5 paciņām 24 stundu laikā. Nelietot biežāk kā reizi 4 stundās.Nepārsniedziet norādīto devu.Nelietojiet ilgāk par 3 dienām. Ja simptomi neizzūd pēc 3 dienām, konsultējieties ar ārstu un pārtrauciet Coldrex HotRem Honey & Lemon lietošanu.Lietošana bērniem un pusaudžiemNav ieteicams bērniem un pusaudžiem līdz 16 gadu vecumam.
ražotājs

SmithKline Beecham S.A., Spānija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 97 reizes