Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Herbion Efeja sīrups, 7 ml

Eur 5,94 7 ml
daudzums
Herbion Efeja satur efejas lapu sauso ekstraktu. Herbion Efeja ir augu izcelsmes zāles, kuras lieto kā atkrēpošanas līdzekli produktīva klepus gadījumā.
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Herbion Efeja satur efejas lapu sauso ekstraktu. Herbion Efeja ir augu izcelsmes zāles, kuras lieto kā atkrēpošanas līdzekli produktīva klepus gadījumā.
sastāvs
Aktīvās vielas: Efejas lapu sausais ekstrakts. Vienā ml sīrupa ir 7 mg efejas lapu (Hedera helix L., folium) sausā ekstrakta (5-7,5:1). Ekstraģents: etilspirts 30 masas % . 
lietošana
Vienmēr lietojiet Herbion Efeja tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Parastā deva pieaugušajiem un pusaudžiem no 12 gadu vecuma ir pa 5 - 7,5 ml sīrupa divas reizes dienā.Parastā deva bērniem 6 - 12 gadu vecumā ir pa 5 ml sīrupa divas reizes dienā.Parastā deva bērniem 2 - 5 gadu vecumā ir pa 2,5 ml sīrupa divas reizes dienā.Lietošana bērniem līdz 2 gadu vecumam ir kontrindicēta.Lietojiet sīrupu no rīta un agri pēcpusdienā. Jūs varat to lietot gan maltītes laikā, gan tukšā dūšā.Herbion Efeja lietošanas laikā Jums jādzer daudz ūdens vai citu siltu, kofeīnu nesaturošu dzērienu.Ja simptomi neizzūd pēc vienu nedēļu ilgas šo zāļu lietošanas, konsultējieties ar savu ārstu vaifarmaceitu. Ražotājs: KRKA, d. d., Slovēnija 
ražotājs