Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Ibustar 400 mg, 30 tabletes

Eur 5,17 30 tabletes
daudzums
Ibustar 400 mg, 30 apvalkotās tabletes. Ibustar ir pretiekaisuma un sāpes atvieglojošas zāles (nesteroīds pretiekaisuma līdzeklis, NPL), kam ir raksturīgas drudzi mazinošas (antipirētiskas) īpašības. Lietošanai bērniem pēc 6 gadu vecuma un pieaugušajiem. Ibustar pielietojums: vieglu vai vidēji stipru sāpju,drudža simptomātiskai ārstēšanai.
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Ibustar 400 mg, 30 apvalkotās tabletes. Ibustar ir pretiekaisuma un sāpes atvieglojošas zāles (nesteroīds pretiekaisuma līdzeklis, NPL), kam ir raksturīgas drudzi mazinošas (antipirētiskas) īpašības. Lietošanai bērniem pēc 6 gadu vecuma un pieaugušajiem. Ibustar pielietojums: vieglu vai vidēji stipru sāpju, drudža simptomātiskai ārstēšanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: Ibuprofenum.  
lietošana
20 kg – 29 kg (6 – 9 gadi) reizes deva  ½ apvalkotās tabletes (atbilst 200 mg ibuprofēna), maksimālā dienas deva 1 ½ apvalkotās tablete (atbilst 600 mg ibuprofēna)30 kg – 39 kg (10 – 12 gadi) reizes deva ½ apvalkotās tabletes (atbilst 200 mg ibuprofēna), maksimālā dienas deva 2 apvalkotās tabletes (atbilst 800 mg ibuprofēna)> 40 kg (pusaudži, vecāki par 12 gadiem, un pieaugušie) reizes deva ½ - 1 apvalkotā tablete (atbilst 200 - 400 mg ibuprofēna), maksimālā dienas deva 3 apvalkotās tabletes (atbilst 1200 mg ibuprofēna)Ja ir ieņemta maksimālā reizes deva, līdz nākamajai devai ir jānogaida vismaz 6 stundas. 
ražotājs

Berlin-Chemie AG, Vācija

Skatīt reģistros