Milgamma N, 20 kapsulas
Milgamma N, 20 kapsulas
Milgamma N, 20 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Milgamma N, 20 kapsulas

Drīz būs

Milgamma N 90mg/40mg/0,25mg, 20 kapsulas Milgamma N kapsulas ir zāles neiropātisku slimību ārstēšanai. Milgamma N kapsulas tiek lietotas dažādas etioloģijas nervu saslimšanas, kas raksturojas ar iekaisumu un sāpēm, ārstēšanā: kā diabētiskās un alkohola neiropātijas migrēna sāpīgs muskulatūras sasprindzinājums (muguras smadzeņu saknīšu kairinājuma sindroms, cervikospinālais sindroms, cervikobrahiālais sindroms) jostas roze (Herpes ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Milgamma N 90mg/40mg/0,25mg, 20 kapsulas Milgamma N kapsulas ir zāles neiropātisku slimību ārstēšanai. Milgamma N kapsulas tiek lietotas dažādas etioloģijas nervu saslimšanas, kas raksturojas ar iekaisumu un sāpēm, ārstēšanā: kā diabētiskās un alkohola neiropātijas migrēna sāpīgs muskulatūras sasprindzinājums (muguras smadzeņu saknīšu kairinājuma sindroms, cervikospinālais sindroms, cervikobrahiālais sindroms) jostas roze (Herpes zoster) sejasnerva parēze ilgstošas atveseļošanās periodā un geriatrijā. Milgamma N kapsulas ir indicētas pieaugušajiem.

sastāvs

Aktīvās vielas: Pyridoxini hydrochloridum, Benfothiaminum, Cyanocobalaminum.  

lietošana
Kapsulas jālieto pēc ēdienreizes, norijot veselas un nesakošļājot, ar nelielu šķidruma daudzumu. Zāles var lietot jebkurā dienas laikā. Lūdzu, jautājiet savam ārstam vai farmaceitam, ja jums šķiet, ka Milgamma N kapsulas  iedarbība ir par vāju vai par stipru. 
ražotājs

Wörwag Pharma GmbH & Co.KG, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 186 reizes