Theraflu NT pulveris pirms miega, 10 paciņas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Theraflu NT pulveris pirms miega, 10 paciņas

8,32€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Theraflu NT pirms miega, 10 paciņas Theraflu NT sastāvā ir deguna aizlikuma mazinātājs (pseidoefedrīna hidrohlorīds), klepus nomācējs (dekstrometorfāna hidrobromīds), prethistamīna līdzeklis (hlorfenamīna maleāts) un drudža un sāpju mazinātājs (paracetamols). Theraflu NT aktīvās sastāvdaļas darbojas kopīgi un uz laiku mazina šādus galvenos vispārējas saaukstēšanās simptomus: neproduktīvu (sausu) klepu, ko izraisa viegls ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Piegāde
Smartpost Itella tīkls
Smartpost Itella tīkls - 28. septembris. Bezmaksas
Ekspress ar ZITICITY kurjeru Rīgā
Ekspress ar ZITICITY kurjeru Rīgā - 27. septembris. 1,99€
Saņemt Aptiekā
Saņemt Aptiekā - Bezmaksas
Latvijas Pasta pakomāts
Latvijas Pasta pakomāts - 28. septembris. Bezmaksas *
Kurjers
Kurjers - 28. septembris. Bezmaksas *
Vakara piegāde (18:00 - 22:00)
Vakara piegāde (18:00 - 22:00) - 28. septembris. Bezmaksas *
Latvijas Pasta nodaļa
Latvijas Pasta nodaļa - 28. septembris. Bezmaksas *
* Bezmaksas piegāde pirkumiem no 10€. Citiem - 0.99€.

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

par produktu

Theraflu NT pirms miega, 10 paciņas Theraflu NT sastāvā ir deguna aizlikuma mazinātājs (pseidoefedrīna hidrohlorīds), klepus nomācējs (dekstrometorfāna hidrobromīds), prethistamīna līdzeklis (hlorfenamīna maleāts) un drudža un sāpju mazinātājs (paracetamols). Theraflu NT aktīvās sastāvdaļas darbojas kopīgi un uz laiku mazina šādus galvenos vispārējas saaukstēšanās simptomus: neproduktīvu (sausu) klepu, ko izraisa viegls rīkles un bronhu kairinājums; iesnas un šķaudīšanu; deguna un deguna blakusdobumu aizlikumu; deguna vai rīkles niezi; acu niezi un asarošanu; drudzi.

sastāvs

Aktīvās vielas: Paracetamols, pseidoefedrīna hidrohlorīds, dekstrometorfāna hidrobromīds un hlorfenamīna maleāts. Katra paciņa satur 60 mg pseidoefedrīna hidrohlorīda (pseudoephedrini hydrochloridum), 4 mg hlorfenamīna maleāta (chlorphenamini maleas), 30 mg dekstrometorfāna hidrobromīda (dextromethorphani hydrobromidum) un 1000 mg paracetamola (paracetamolum). 

lietošana
Pieaugušajiem un par 12 gadiem vecākiem bērniem: pa 1 paciņai ik pēc 6 stundām vai kā norādījis ārsts. Izšķīdināt 1 paciņu glāzē karsta ūdens, dzert karstu. Theraflu NT deva nedrīkst pārsniegt 4 paciņas 24 stundu laikā un ārstēšanas ilgums – 5 dienas. 
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 228 reizes