Trachisan, 20 sūkājamās tabletes
Trachisan, 20 sūkājamās tabletes
Trachisan, 20 sūkājamās tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Trachisan, 20 sūkājamās tabletes

5,70€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Trachisan, 20 sūkājamās tabletes. Trachisan tiek lietotas īslaicīgai mutes dobuma un rīkles gļotādas iekaisumu simptomu mazināšani (piemēram, stomatīts, gingivīts, parodontīts, glosīts, tonsilīts un faringīts, disfāgija). Infekciju profilaksei pirms un pēc mutes dobuma un rīkles operācijām (zobu ekstrakcijas, smaganu ķirurģiskas ārstēšanas, tonsilektomijas). Trachisan tabletes ieteicamas īslaicīgai iekaisuma simptomu mazināšanai. Tās satur ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Trachisan, 20 sūkājamās tabletes. Trachisan tiek lietotas īslaicīgai mutes dobuma un rīkles gļotādas iekaisumu simptomu mazināšani (piemēram, stomatīts, gingivīts, parodontīts, glosīts, tonsilīts un faringīts, disfāgija). Infekciju profilaksei pirms un pēc mutes dobuma un rīkles operācijām (zobu ekstrakcijas, smaganu ķirurģiskas ārstēšanas, tonsilektomijas). Trachisan tabletes ieteicamas īslaicīgai iekaisuma simptomu mazināšanai. Tās satur aktīvo vielu kombināciju, un to sastāvdaļām piemīt pretsāpju un pretmikrobu darbība.

sastāvs

Aktīvās vielas: 1 sūkājamā tablete satur aktīvās vielas: Tirotricīnu (Tyrothricinum) 0,5 mg, Lidokaīna hidrohlorīdu 1 HCl (Lidocaini hydrochloridum) 1,0 mg, Hlorheksidīna glikonātu (Chlorhexidini digluconas) 1,0 mg. 

lietošana
Vienmēr lietojiet Trachisan tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Ieteicamā deva ir: Pieaugušie sūkā pa vienai tabletei ar 2 stundu intervālu, līdz 8 reizēm dienā, bērni no 6 gadu vecuma– līdz 6 reizēm dienā. Preparātu lietojot regulāri, sūdzības parasti izzūd pēc dažām dienām. Lai nodrošinātu ilgstošu terapijas efektu, zāles jālieto vēl 23 dienas pēc tam, kad simptomi ir izzuduši. Tomēr, ja pēc 5 dienām nav jūtamas uzlabošanās, jebkurā gadījumā jākonsultējas ar ārstu. Trachisan, ja vien ārsts vai zobārsts nav norādījis citādāk, nedrīkst lietot bez pārtraukuma ilgāk par 2 nedēļām. 
ražotājs

Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 248 reizes